Minelab Explorer II czy White's XLT?

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Minelab Explorer II czy White's XLT?

Postautor: slawekdoman » czw gru 15, 2005 10:51 am

Wyczytalem juz wszystkie mozliwe strony, znam wszystkie za i przeciw, ale... ! No wlasnie, duzo wiem i wlasciewie nie wiem nic! Ciagle waham sie miedzy super mozliwosciami Explorera II(czestotliwosc 1.5 - 100, ale takze pekajacy podlokietnik, luz na zacisku - czy ewentualnie mozna kupic u Pana ten zacisk nowy?), a sprawdzona konstrukcja, jakoscia XLT-ka ( duza pomoc w necie, wytrzymala konstrukcja, wywarzenie oraz niestety jak Pana pisze, wolny wyswietlacz). Szukam wlasciwie tylko koloru, ale czasami mam nadzieje wpasc do lasu z wojenna historia. Wczesniej, choc to malo wazne - bawilem sie w szukanie z muszkieterem (bylem bardzo zadowolony, tylko ze, apetyt rosnie w miare jedzenia). Prosze Pana o doslownie dwa slowa, ktory Pana zdaniem ..........moze inaczej, ktory wykrywacz Pana by zakupil, gdyby stal przed takim wyborem (kasa wlasciwie nie gra roli)? Dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam - Slawek
slawekdoman
 
Posty: 36
Rejestracja: wt paź 25, 2005 6:06 am
Lokalizacja: Płońsk

Re: Minelab Explorer II czy White's XLT?

Postautor: slawekdoman » czw gru 15, 2005 11:46 am

prosze tylko o nazwe: wykrywacz "a" lub "b"
slawekdoman
 
Posty: 36
Rejestracja: wt paź 25, 2005 6:06 am
Lokalizacja: Płońsk

Re: Minelab Explorer II czy White's XLT?

Postautor: ProScan » czw gru 15, 2005 1:17 pm

Na kolor (monety, guziki) polecam Explorera II.

XLT jest bardziej uniwersalny. W pewnych sytuacjach zapewne też skuteczniejszy niż ExII (zwłaszcza przy głębokich poszukiwaniach żelastwa w trybie statycznym), ale wymaga większej wprawy i per saldo może przynieść mniej znalezisk.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron