CSCOPE Cscope 990b i PROMET

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Re: CSCOPE

Postautor: ProScan » pn sie 20, 2007 7:30 am

bo mialem przyjemnosc wyciagac niemieckie odznaki szturmowe/w liczbie 3 szt/ po kolesiu z tym wykrywaczem i to mowi wszystko


To zdanie nie mówi nic (ZERO) o wykrywaczu. Wręcz wprowadza dezinformację, bo ja powiedziałem, że ACE 250 jest lepszy od CS5MX - a czy te odznaki były znalezione CS5MX ? Ktoś szukający informacji gotów pomyśleć, że ACE nie widzi odznak szturmowych #-o

Jeśli ktoś powie że miał sygnał, poprosił kolegę z ACE 250 i on nie miał żadnego, chociaż znał się na obsłudze swojego wykrywacza - to dopiero takie porównanie mówi cokolwiek o wykrywaczach.

Oczywiście że 5MX jest dynamiczny. Newmc udało się znowu przemycić dezinformację :nono Mam nadzieję, że to tylko omsknięcie - bo jeśli nie to znaczy, że zadanie domowe nie zostało odrobione. :-)

Ja już powiedziałem co miałem do powiedzenia w tym wątku. Czekamy na odpowiedzi osób, którzy używali omawianych CSCOPE-ów.

:pa

proscan

PS

A propos dezinformacji - właśnie w radiu debilni dziennikarze powtarzają jako news, że nagranie Ziobry mogło byc zmaniuplowane. Hmm, jednak. Ale na końcu dowiadujemy się kto tak twierdzi - Maksymiuk ! :smt044. Idę o zakład, że przekaz dociera taki; taśmy zmanipulowane, bo kto zna Maksymiuka?

Morał:
Proszę nie opowiadać banialuk, bo skoro wśród dziennikarzy odestek idiotów jest większy niż przeciętna, to i wśród poszukiwaczy będą tacy, którzy w te banialuki uwierzą. Apeluję o wększą odpowiedzialność za słowo.
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: C scope

Postautor: newmc » pn sie 20, 2007 11:10 am

a widzisz tego nie wiedzialem,bo nigdzie nie pisze iz 5MX jest dynamikiem.
Sprostowanie.
Dokladnie chodzi o ACE250,oczywiscie kazdemu moze sie zdarzyc iz sygnal pominie.Odznaki lezaly,osobno,na glebokosci od 30-40 cm ,w pozycji jakiej nie powiem bo jak kopie to wywalam wszystko.Jak pisalem jak by widzial i slyszal w sluchawkach to by wykopal,oczywiscie mogl ominac jak jeszcze kilka innych fantow o jakich nie pisze.Ja chodzilem z moim Minelabem XS.Cala przygoda moze nie powinna byc tu opisana,lecz skoro Proscan podaje porownanie CS5MX i niby ma byc gorszy od ACE250 ,to zastanowily mnie jego osiagi.Zreszta sam wlasciciel tego ACE250 mowi iz wykrywacz sprawuje sie dobrze do 30 cm,i do tej glebokosci zwykle znajdowal rozne przedmioty.
I tym sposobem i po ostatnich wypowiedziach doszlismy do konca moich wywodow i pytan na temat C scope statyka.Kupie na poczatek 990XD,pochodze,zobacze jak jest ,jesli sie nie spodoba za kase jaka wydam zawsze sprzedam na allegro/oczywiscie jesli koledze nie uda sie kupic uzywanego 1220 XD/.To ma byc moj drugi wykrywacz i zarazem rezerwowy.
Proscanowi dziekuje za cierpliwosc!
PS
Listonosza zabije,jeszcze nic nie dostalem ,a poczta juz przyszla.List na terenie mojego miasta szedl 8 dni!!!Straszne ale prawdziwe.
newmc
 
Posty: 107
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 9:41 pm

Re: C scope

Postautor: Emila » śr sie 22, 2007 10:58 pm

witam =D> Co mogę powiedzieć #-o

Jeśli chodzi o C.scopy to nie ma szansy ,coś się dowiedzieć od P.Proscana ,bo to nie w jego interesie .
Jestem w stanie to przełknąć,ale C.scope dośc często bije na głowę sprzęt czesto polecany na tym forum.
Ale to tylko moje zdanie :evil:

pozdrawiam
Emila
 
Posty: 5
Rejestracja: czw cze 14, 2007 6:42 pm

Re: C scope

Postautor: ProScan » śr sie 22, 2007 11:20 pm

Jeśli chodzi o C.scopy to nie ma szansy ,coś się dowiedzieć od P.Proscana ,bo to nie w jego interesie .


Podkreślenie moje.

Za takie chamskie odzywki należy się ban bez ostrzeżenia, co też zaraz uczynię.

Jeśli przychodzi się do kogoś w gości, to trzeba mieć trochę elementarnej kultury i nie rzucać plugawymi oszczerstwami w gospodarza.

Być może nikt się nie dowie niczego mądrego o CSCOPE'ach ode mnie (bo się np. na nich nie znam), ale za sugestię, że polecam to co mi się opłaca należy się wirtualny kop w dupę.

Jeśli znajdzie się więcej takich typów i nerwy mi nie wytrzymają, to po prostu przestanę doradzać co kupić. Ale to będzie ulga dla mnie ! I w moim interesie.

:|

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: C scope

Postautor: newmc » pt sie 24, 2007 8:08 pm

Spokojnie,nie ma sie co denerwowac takimi postami,moze autorowi wlasnie chodzi o to aby wytracic kogos z rownowagi .Ja i inni wiedza jak traktuje Proscan klientow,i zadne tego typu odzywki nie maja wplywu na to co mysle i zawsze bede twierdzic.Ja przynajmniej ne mam powdow aby narzekac.
Co sie tyczy samego C scope to warto poznac przed zakupem opinie wszystkich jacy maja cos do powiedzenia w tym temacie.Proscan moze cos powiedziec od strony technicznej,wadliwosci itp.I wszystkie wypowiedzi daja obraz wykrywacza jaki nas interesuje.
PS.Wlasnie dla tego pytam Proscana,bo to nie w jego interesie -aby zachwalac cos co jest mierne lub marne.
newmc
 
Posty: 107
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 9:41 pm

Re: C scope

Postautor: ProScan » sob sie 25, 2007 11:15 am

Oczywiście nie wpadam w depresję z powodu takich wpisów. Jestem po prostu oburzony. Każdy chyba by był, gdyby zarzucono mu nieuczciwość.

Udzielam rad "co kupić" tylko dlatego, że ludzi i tak mnie pytają - czy chcę czy nie chcę. A ponieważ rodzice mnie jako tako wychowali, to staram się odpowiadać na pytania. Forum mi to ułatwia.

Emila to tak naprawdę Arkadio.IE którego zbanowałem wcześniej. Jest to kolejny samozwańczy "ekspert" (po VW), który wziął na celownik CSCOPE i się uparł, że to najlepsze wykrywacze. Tak naprawdę to nie wie on o nich za wiele (miał może ze dwa modele w rękach, a rozpisuje się o wszystkich - najczęściej bredząc i demaskując swoja totalną ignorancję).

Więcej dla zalogowanych tutaj: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=739

Na dodatek ten gość utworzył kilku użytkowników i dyskutuje sam ze sobą na różnych forach. Ja znam 4 mutacje tego faceta a sądzę, że ma ich ok. ze dwa razy tyle. Zamiast zbanowac takiego kogoś, jest on tolerowany na forach, bo generuje duży ruch. To nic że to oszust, to nic że plecie bzdury. Podobnie jest z VW, który odzywa sie na forum Odkrywcy i HPP tylko po to, że by zareklamować swoją działalność pt Thesaurus.

Jest masa zdezorientowanych ludzi, którzy widząc, że jest ktoś kto ma tak silne i jednoznaczne przekonanie o jakimś sprzęcie łapią się takiej brzytwy.

Mam nadzieję newmc, że Ty nie padłeś ofiarą tego szumu, tylko Twoje zainteresowanie wynika z bardziej obiektywnych przesłanek.

Jeszcze raz powtarzam: firma CSCOPE to renomowany producent, robiący bardzo dobrej jakości wykrywcze. Ich głównym atutem, poza jakością, jest posiadanie dobrych trybów statycznych, co jest korzystne w wielu sytuacjach.

Do wad zaliczam wspomniane kiedyś kable, niezbyt wielkie osiągi, kosmiczne ceny na sprzęt i naprawy w Polsce.

Ja nie mam często styczności z CSCOPE i niechętnie przyjmuję je do naprawy, przez co trudno mi uogólnić, co jest największą bolączką. To raczej solidny i mało wadliwy sprzęt (poza kablami).

Są także kompletnie nieudane wykrywacze jak 1220 wersja R, ale o tym już pisałem w innych miejscach.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: C scope

Postautor: Zapytanie_email » sob gru 28, 2013 11:49 am

Witam panie Piotrze planuje kupić używany wykrywacz c.scope CS990XD dlatego chciałem się spytać.
Czy tej firmy pan naprawia sprzet ? I czy wrazie uszkodznia kabla w cewce-sondzie jest mozliwosc naprawiania cewki-sondy wymina kabla lub innej usterki wykrywaczu ? Bedzi to sprzet uzywany wiec róznie to może byc wiec poprostu chiałbym wiedziec czy będe miał moliwosc naprawinia go u pana .
Ogólnie co pan sadzi o wykrywaczach firmy c.scope który mogel by pan polecił ?
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: C scope

Postautor: ProScan » sob gru 28, 2013 11:56 am

Czy tej firmy pan naprawia sprzet ?


Odpowiedzi można szukać tutaj: viewtopic.php?f=1&t=258

I czy wrazie uszkodznia kabla w cewce-sondzie jest mozliwosc naprawiania cewki-sondy wymina kabla lub innej usterki wykrywaczu


Kabla tak (z mniejszym lub większym trudem, w zależności od typu sondy i sposobu mocowania kabla). Inne sprawy - patrz wyżej.

Ogólnie co pan sadzi o wykrywaczach firmy c.scope który mogel by pan polecił


Proszę zapoznać się z tym co już napisałem na forum i zadać szczegółowe pytanie.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Poprzednia

Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości