ostatni wybór !!!!!!!!???????

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

ostatni wybór !!!!!!!!???????

Postautor: kongo » ndz gru 18, 2005 3:00 pm

Witam ,Pana mam kolejne pytanie na tema wyboru (mam nadzieje ze ostatnie )oczywiscie chciałbym juz zakupić w końcu wykrywke.W poprzednim pytaniu brałem pod uwagę musketera i terrke 30 stke .Być może to bedzie bardzo istotne (nastawiam się na profesionalne poszukiwania) na dzień dzisiejszy jestem w stanie kupić coś za 2300 zł pln
i biorę pod uwagę ::::50 tke, Elite , albo w tej granicy cenowej uzywke minelab xs-no ale jesli chodzi o ten ostatni mimo ze sprawdziłbym osobiście wykrywacz może po jakimś czasie sprawić niespodzianki .A więc co robić .co kupić ........ :( :?:i czy pan może ma dostęp do jakiejs sprawdzonej wykrywki byłbym zainteresowany dziekuje za odpowiedz Kamil
kongo
 
Posty: 139
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 1:32 pm

Re: ostatni wybór !!!!!!!!???????

Postautor: ProScan » ndz gru 18, 2005 9:15 pm

Na profesjonalne poszukiwania, z tych wymienionych, wybrałbym Elite.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości