Garrett Master Hunter CX Plus vs Minelab X Terra 50

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Garrett Master Hunter CX Plus vs Minelab X Terra 50

Postautor: Paweł K. » pn gru 19, 2005 6:05 pm

Mało znalazłem na forach a jestem nimi zainteresowany.Niewiem co mam wybrac , chciałbym coś więcej wiedziec i czy w tym przedziale cenowym jest to dobry wybór(bardziej monetki ale i militarką nie gardze)
Paweł K.
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz gru 11, 2005 11:40 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Garrett Master Hunter CX Plus vs Minelab X Terra 50

Postautor: ProScan » pn gru 19, 2005 11:13 pm

Witam,

Trochę już pisałem na temat Garrett CX II, który jest podobny mechanicznie do CX-a Plus (ten z kolei jest wersją Garretta CX, ale z ekranem LCD zamiast wskaźnika wskazówkowego).

Moja obszerna wypowiedź jest tutaj:

http://www.odkrywca-online.pl/pokaz_wat ... 950#169390

Na innych forach też jest trochę. Należy poszukać informacji o wszystkich Garretta serii CX - sporo własności zbieżnych. Proszę pamiętać też o raporcie Congera.

Jak będę miał więcej czasu, to coś jeszcze tutaj dopiszę.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Garrett Master Hunter CX Plus vs Minelab X Terra 50

Postautor: Paweł K. » wt gru 20, 2005 8:58 pm

Mam jeszcze jedno pytanko czy Garrett CX III i Master Hunter CX Plus mają dużo wspólnego.Dziękuje za poświęcenie mi tak cennego czasu.
Paweł K.
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz gru 11, 2005 11:40 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Garrett Master Hunter CX Plus vs Minelab X Terra 50

Postautor: ProScan » wt gru 20, 2005 9:32 pm

Ten CX III z raportu Congera na pewno tak. Potem pojawił się model Power Master, który miał większe zasięgi od "zwykłego" CX-a III.

Proszę TUTAJ postudiować materiały reklamowe Garretta (po polsku) z 2000 roku, w których można znaleźć zestawienie funkcji CX-ów.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Garrett Master Hunter CX Plus vs Minelab X Terra 50

Postautor: Paweł K. » wt gru 20, 2005 9:40 pm

Jeszcze raz DZIĘKI . WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT
Paweł K.
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz gru 11, 2005 11:40 am
Lokalizacja: Sosnowiec


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości