RozTerrki i Cibola

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

RozTerrki i Cibola

Postautor: bartx99 » sob gru 01, 2007 10:36 am

Witam.
Od dłuższego czasu czytam to forum i dopiero teraz postanowiłem zalogować się i napisać parę słów. Jest to forum bardzo "fajne" i rzeczowe ogólnie mówiąc.
Przed wielu laty składałem i bawiłem się kilkoma PIszczałkami, były ok, ale - znajdowałem dużo śmieci, później zrobiłem "transeta", ale sprzęt był kiepski i trochę się zniechęciłem do tego typu wykrywaczy.
Miałem długą przerwę, ale czym skorupka... i
w tym roku kupiłem Ace 150, chciałem spróbować jak pracują fabryczne wykrywacze, byłem kilka razy z nim w lesie, sprzęcik fajny - szukałem tylko kolorków.
Za bardzo nie mam czasu na szukanie, ale chciałbym go sprzedać i kupić coś w tym stylu tylko klasę w góre.
Interesuje mnie coś lekkiego (ze względu też na syna - 8 lat) .
Zastanawiam się nad Terrą 30 (ew. 50) lub Tesoro Cibola. Terka ma fajną dyskryminację i wyświetlacz, a Cibola zasieg - kolega ma i ją chwali.

Liczę na Waszą pomoc.

Pozdrawiam:
bartx99
bartx99
 
Posty: 5
Rejestracja: sob lis 24, 2007 10:31 am

Re: RozTerrki i Cibola

Postautor: ProScan » sob gru 01, 2007 11:49 am

Witam na forum,

Ze względu na syna muszę odwieść od Xterry - to są długie wykrywacze. Trzeba zamówić specjalny krótszy wysięgnik lub uciąć ten standardowy.

Ciboli nie znam. Znam natomiast dealera Tesoro i nie będę mu naganiał klientów.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

RozTerrki i Cibola

Postautor: bartx99 » sob gru 01, 2007 8:48 pm

Proskanie, czy warto w przypadku Xterry dla rekreacyjnego szukania dopłacać te 650 zł za X50 ?
W tej cenie można kupic Garretta 1350. Jest lepszy?
bartx99
 
Posty: 5
Rejestracja: sob lis 24, 2007 10:31 am

Re: RozTerrki i Cibola

Postautor: ProScan » sob gru 01, 2007 11:29 pm

W obecnej chwili jest jakaś dodatkowa sonda do X50.

Do GTP 1350 nie mam przekonania. X50 sądzę że jest jednak lepsza - choćby ze względu na możliwość dostrajania do gruntu, czy opcję pracy na różnych częstotliwościach.

W GTP atrakcyjny jest gadżecik z szacowaniem wielkości obiektu.

X50 jest wykrywaczem bardziej profesjonalnym. W Garrecie postawiono na wygodę i przyjemność.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

RozTerrki i Cibola

Postautor: bartx99 » ndz gru 02, 2007 7:35 pm

Dzięki za rzeczową odpowiedź, do wiosny jeszcze trochę czasu na wybór.
Pozdrawiam
bartx99
bartx99
 
Posty: 5
Rejestracja: sob lis 24, 2007 10:31 am


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości