White's 6000 DI PRO SL

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

White's 6000 DI PRO SL

Postautor: DarekD » ndz gru 25, 2005 10:57 am

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78609812

Witam, czy wart tej ceny?(chodzi mi o cenę wywoławczą) Brak do niego faktury gwarancji i pudełka. Kupiony jakiś czas temu na allegro. Potrzebna będzie wymiana przewodu sondy - jaki to byłby koszt? Wyprodukowany w USA nie w Szkocji - sa jakieś różnice? Jakie powinny być osiągi tego wykrywacza w powietrzu, w jakim trybie pracy? Czy po X latach mogą się zmniejszyć? Nie wiem ile lat ma ten wykrywacz.
Dziękuje
Darek
DarekD
 
Posty: 35
Rejestracja: wt lis 29, 2005 10:01 am
Lokalizacja: Kutno

Re: White's 6000 DI PRO SL

Postautor: ProScan » wt gru 27, 2005 8:37 pm

Czy warty?

6000 Di Pro SL w dobrym stanie na pewno tak! Nie ręczę oczywiście za stan tego, konkretnego urządzenia, ale ta seria to są moje ulubione wykrywacze analogowe.

Wszystkie wykrywacze serii 5900/6000 były wyprodukowane w USA.

Wymiana przewodu na kabel nowego typu plus ferryt przeciwzakłóceniowy to 120zł.*

Wymiana pękniętej szybki na mierniku to 35zł.*

Nowy kompletny podłokietnik to 90zł.*

Oryginalny zasobnik na baterie 85zł.*

Instrukcja obsługi (wydruk termobindowany) 25zł.*

Osiągi w powietrzu podobnych modeli można znaleźć na stronie Darka:

http://wwwdark.w.interia.pl/

Wykrywacz raczej nie rozstraja się, chyba że ktoś go rozgrzebie.

Ewentualne strojenie 30zł.*

:pa

proscan



*) ceny na dzień 2005-12-27
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron