Co wybrać, Rutus Solaris, GTAx 550 czy GTP 1350

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Co wybrać, Rutus Solaris, GTAx 550 czy GTP 1350

Postautor: Troll » pn gru 26, 2005 4:37 pm

Witam

Posiadam Garretta ACE 250 jest dobry na drobiazgi, postanowiłem kupić lepszy sprzęt! Nazbierałem około 2000 tysięcy i tu zaczyna się problem, przewertowałem wszystkie posty na różnych forach i im więcej czytam, to bardziej jestem niezdecydowany.
Na początku byłem zdecydowany na 99%, tylko Rutus Solaria dobra cena super osiągi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Potem wpadam w niepewność ,ktoś narzeka na dyskryminacje, to obudowa do bani, to niestabilny, to i owo. Po drugiej stronie okopu, Rutus Solaris jest super, bije droższe piszczałki na łeb i na szyję, to rwelacja za tą cenę. Zwątpiłem .
Następna decyzja dokładam parę stówek na Garrett GTAx 550 , czytam posty i znowu to samo jedni chwalą inni odradzają, jeszcze inni radzą dołożyć parę stówek i kupić GTP 1350 , jak tak dalej pójdzie to posiwieję, i sam sobie wykopie dołek i to na mnie .
Poszukuję wszystkiego, gdzie się znajdę tam coś szukam, nie mam dokładnie sprecyzowanego kierunku poszukiwań typu, czołgi, armaty, karabiny, ordery odznaczenia, monety, lubię chodzić z piszczałką , to wszystko.
Prośba, na koniec, co kupić z tej trójcy, a może inny ??
:?: :?: :?:
Troll
 
Posty: 2
Rejestracja: pn gru 26, 2005 3:55 pm
Lokalizacja: Zabrze

Re: Co wybrać, Rutus Solaris, GTAx 550 czy GTP 1350

Postautor: ProScan » wt gru 27, 2005 8:28 pm

O matko !! Litości !

Odpowiadam ...

1. Rutusa znam tylko z widzenia (i trzymania) i z tego co o nim przeczytałem. Zasięg w powietrzu zachęcający. Ergonomia i niektóre elementy mechaniczne zniechęcające.

2. Wymienione Garretty zaliczyłbym do wykrywaczy dla wymagających, ale jednak początkujących poszukiwaczy monet. Przesiadka z ACE 250 akurat na nie, nie wniesie moim skromnym zdaniem jakichś fajerwerków co do nowych możliwości.

Proponuję miesiące pozostałe do wiosny przeznaczyć na dalsze zbieranie funduszy. Może na X-Terre 50 wystarczy ?

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Co wybrać, Rutus Solaris, GTAx 550 czy GTP 1350

Postautor: Troll » wt gru 27, 2005 9:30 pm

Dzięki za szybką odpowieź :D

Pozdrawiam :pa
Troll
 
Posty: 2
Rejestracja: pn gru 26, 2005 3:55 pm
Lokalizacja: Zabrze


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron