Eksperymentalna aukcja

Tutaj możesz dać swoje ogłoszenie typu kupno-sprzedaż. Dealerzy mile widziani, ale mogą w danym czasie oferować tylko jeden wykrywacz. Starsze oferty będą od czasu do czasu usuwane.

Eksperymentalna aukcja

Postautor: ProScan » czw sty 03, 2008 9:57 am

Przedmiotem tej eksperymentalnej aukcji jest USŁUGA naprawy detektora dwucewkowego (tzw. two-box) TM 808 lub podobnego (np. TM 800, TF 900, CSCOPE HPX 9000 i innych). Nie dotyczy wykrywaczy Garretta czy Fishera.

Osoby które uważają, że z ich wykrywaczem coś jest nie tak, mają za słaby zasięg, odczuwają niestabilności proszę o uprzedni kontakt - być może ta aukcja jest właśnie dla nich.

Na detektor po naprawie udzielam gwarancji 1 rok (nie obejmuje uszkodzeń z winy użytkownika).

Uprzedzam, że naprawa wiąże się z koniecznością nieznacznego uszkodzenia powłoki z lakieru piecowego na antenach.


Proszę o zadawanie pytań i rozwiewania wszelkich wątpliwości przed zalicytowaniem.

Proscan

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=298922183
Ostatnio zmieniony czw sty 17, 2008 10:35 am przez ProScan, łącznie zmieniany 1 raz
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Eksperymentalna aukcja

Postautor: bigi » pt sty 04, 2008 10:40 am

hmmm pomysl OK, ale mozna bylo to zrobic inaczej, a mianowicie:

wystaw aukcje od 1zl - zrob aukcje prywatna - znaczy sie ze nikt nie zalicytuje - w opisie wymien uslugi z zakresu modernizacji i napraw wykrywaczy, daj na 10 dni zeby dlugo wisiala (14 sie nie oplaca :D), no i ogloszenie gotowe :)
bigi
 
Posty: 104
Rejestracja: sob sty 20, 2007 9:14 pm

Re: Eksperymentalna aukcja

Postautor: ProScan » pt sty 04, 2008 11:02 am

Dzięki :)

Moje uwagi:

- Aukcja jest eksperymentalna po pierwsze, że nie mam pewności jak allegro reaguje na licytacje usług (zdaje się że nie robią problemów);

- Są osoby które boją się wysyłać bardzo drogi sprzęt. Aukcja jest dla nich pewnym zabezpieczeniem, stąd nie jest o tylko kwestia reklamy;

- Co do reklamy, to ja jej w ogóle nie potrzebuje odnośnie serwisu - roboty mam po pachy. To że dałem taką aukcję wynika bardziej z tego, że tego typu naprawy nie jestem w stanie zrobić sam - muszę zawozić do specjalistycznego zakładu. Z jednym wykrywaczem ten sam problem jak z kilkoma;

- aukcja jest formą bardziej promocji proscanu, jako całości - nie koniecznie konkretnej usługi naprawy tego, czy owego;

- różnica 20 groszy za aukcję 14 dniową nie jest dla mnie problemem ;-)

- wszelkie aukcje prywatne od 1 zł trochę mnie irytują (i sądzę że innych też), ale rozważę w przyszłości.

W końcu przeprowadzam eksperyment - to że się odezwałeś Bigi, jest także częścią tego eksperymentu;). Dzięki serdeczne !

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Eksperymentalna aukcja

Postautor: bigi » pt sty 04, 2008 11:26 am

spoko ;)



co do uslug - wydaje mi ie ze sie nie czepiaja

co do aukcji prywatnej - nie miala byc to reklama, ale i tak w przypadku takiej aukcji wymagany jest chyba w pierwszej fazie kontakt telefoniczny - aby ustalic cene i co i jak ;) aukcja prywatna pomoglaby uniknac roznej masci kombinatorow, a od 1zl bo wydaje mi sie iz potencjalny koszt naprawy jest zmienny w zaleznosci od tego co uszkodzone wiec nie ma co placic od razu za duzo oplat. a jesli ktos ma problemy z wiarygodnoscia - zapraszasz do aukcji i wszystko.

uff to chyba wsio ;)

pozdr
bigi
 
Posty: 104
Rejestracja: sob sty 20, 2007 9:14 pm

Re: Eksperymentalna aukcja

Postautor: ProScan » pt sty 04, 2008 12:01 pm

OK. Jeszcze raz dzięki.

W przypadku TM808 to uszkodzenia w 99% są te same, stąd mniej więcej wiem ile to bedzie kosztować (czasami więcej roboty, jak ktoś sam zacznie naprawiać i paprać).

Ta aukcja prywatna będzie na pewno dobrą opcją w przypadku innych napraw, o ile w ogóle zdecyduje się na dalsze aukcje z naprawami (ludzie oczekujący obecnie na naprawę zlinczowaliby mnie). Dzięki za radę.

:wave

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Kramik

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron