Quattro gorsze od ACE?

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

Re: Quattro gorsze od ACE?

Postautor: pastuszek » śr paź 08, 2008 9:31 pm

No kontrowersja, że niby nie widzi tego co widzi ace a przy x-70 to całkiem wymięka.
pastuszek
 
Posty: 93
Rejestracja: sob kwie 19, 2008 5:17 pm

Re: Quattro gorsze od ACE?

Postautor: ProScan » śr paź 08, 2008 9:37 pm

Chodzi o to: http://www.odkrywca.pl/qattro-mp-prosze ... tml#641797

Nie znam użytkownika "dol", wiec opinia jednej nieznananej osoby nic dla mnie nie znaczy.

Skłonny jestem uznać, że nie potrafi obsługiwać wykrywacza, albo włącza tryb Coins. Nie wiadomo też jak robiono testy. Quattro musi widzieć grunt - bez gruntu będzie śpiewał.

ACE to dobry wykrywacz, ale gdzież mu tam do Quattro.

Natomiast przy X70 juz nie byłbym pewny, który ma lepsze osiągi. Zbyt wiele czynników by porównać.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Quattro gorsze od ACE?

Postautor: jacek1 » pt paź 10, 2008 8:05 pm

Witam

Quattro kamieni magnetycznych nie widzi w ogóle.Ale po mocnej ulewie czasami zapiszczy nad kamieniami.Zdarzyło mi się może z 8 razy.

Często chodzę po polach(95%) poszukiwań.Czasami spotyka się innych detektorystów i z ciekawości testujemy wykrywacze na sygnałach w naturze.

Jeśli ktoś porównuje ACE do Quattro zasięgami i jeszcze twierdzi że ACE ma lepszy zasięg to ciężka jest jego DOLa.

W tym sezonie sprawdzaliśmy Quattro i X- terra 70.
Gdy w Quattro sygnał był do kopania to w X-terra 70 też był sygnał ale trochę przerywany(nie powtarzał się za każdym razem).
Uważam że różnica w zasięgu między tymi wykrywaczami jest minimalna na korzyść Quattro..lub uzależniona od gruntu.

Kolega kupił Rutus Proxima i też sprawdzaliśmy.Zasięgami różnica myślę że max ok 10-15% na korzyść Quattro ale gdy u kolegi było na wyświetlaczu + 63 to w Quattro stal.Quattro ma znacznie lepszą dyskryminacje.Proxima jest to bardzo dobry wykrywacz,super wyważony,ma trochę za mały wyświetlacz.

Quattro zasięgami był jednakowy z Explorer 2 i SE oraz XLT

Sprzęt trzeba poznać.
Choć niektórzy poznali już tysiące sztuk :shock: =D> #-o

Pozdrawiam
jacek1
 
Posty: 72
Rejestracja: pt sty 18, 2008 5:13 pm
Lokalizacja: Legionowo

Re: Quattro gorsze od ACE?

Postautor: Witcher » sob paź 11, 2008 2:03 pm

Mój kuzyn biegał z ACE 250 parę miesięcy.Jedyna przewaga tego wykrywacza to waga.A twierdzenie że 250 ma lepsze zasięgi jest zabawne.
Witcher
 
Posty: 94
Rejestracja: czw gru 15, 2005 4:23 pm

Re: Quattro gorsze od ACE?

Postautor: $niper. » sob mar 06, 2010 7:13 am

Hej

Ja spacerowałem z Quattrem około 2 lat..

Sprzęt moim zdaniem jest naprawdę dobry na monety i inną drobnicę, lecz w przypadku bardzo zaśmieconego gruntu gdzie na metr kwadratowy leży dużo stalowy i kolorowych śmieci to się "dławi"
Jeżeli chodzi o bardzo małe monetki typu np "jagielonki" to nie powala głębokością, następną sprawa trzeba z nim chodzić po "dziadkowemu" wolniutko (czego wielu poszukiwaczom brakuje - Cierpliwość) a na monetowych polach efekty murowane.....

Pozdrawiam
$niper.
 
Posty: 6
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 8:19 am
Lokalizacja: lubelskie moje kochane :)


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości