Hardy, Relic 1

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

Hardy, Relic 1

Postautor: tara » pn gru 22, 2008 8:54 am

Szukam użytkowników Hardego i Relica. Sprzęty o których chyba najmniej słychać na rynku. Szukam wykrywki na militarkę. Obecnie posiadam Minelaba GT na kolorek i Nowaka na militarkę. Muszę przyznać, że ciągniecie Nowak ma niesamowite, ale szukam konstukcji bardziej stabilnej i może bardziej uniwersalnej. Chciałbym się dowiedzieć jak Hardy i Relic sprawują się w terenie, tzn. stabilość, osiągi, wady ,zalety. Po głowie chodzi mi też f75 ,ale jestem przyzwyczajony do analogów i trochę nie mogę się przekonać do niego.

Z racji tego, że to mój pierwszy post na tym forum. Witam wszystkich serdecznie.

Wszyscy milczą.... hmm nie wiem, czy nikt tego nie kupił??
Proscan, czy jesteś coś w stanie powiedzieć o tych wykrywaczach?
tara
 
Posty: 39
Rejestracja: pt gru 19, 2008 1:19 pm

Re: Hardy, Relic 1

Postautor: ProScan » wt lip 21, 2009 9:36 pm

Witam,

Ciekaw jestem jak po tym czasie wygląda Twój wybór?

Oba wykrywacze nie są szeroko dostępne (producent Hardego jest tajny, a Relic jest adresowany dla firm saperskich).

Tak czy owak, zawsze odradzam zakup sprzętu egzotycznego, mało znanego, którego nabywca staje się testerem - nawet jeśli miałyby być to wykrywacze nieprzeciętne.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości

cron