White's 5900 Di PRO SL

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

White's 5900 Di PRO SL

Postautor: dino73 » wt cze 16, 2009 11:42 am

to znowu ja :lol:prosze Proscanie o opinie na temat tego modelu,pisze już któryś post na forum na temat wykrywaczy bo nie chce się na coś napalić a później żałować,z ace 250 przechodziłem dwa lata i chce przejść na wykrywacz bardziej zawansowany,z lepszą dyskryminacją no i z lepszymi osiągami.
wracając do tematu jakie są zasięgi tego White'sa w trybie dynamicznym jak jest z jego wagą i wyważeniem? dużo wykrywaczy z tej serii ostatnio wysypało się na A.
dino73
 
Posty: 106
Rejestracja: pn maja 18, 2009 7:36 pm

Re: White's 5900 Di PRO SL

Postautor: ProScan » wt cze 16, 2009 4:10 pm

Myslę że nie zostanie to źle odebrane, jeśli zachęcę do zapoznania się z raportem, który ukazał się w Odkrywcy 2009/05 na temat tego wykrywacza. A w 2009/06 jest o ACE - można od razu porównać.

Sporo informacji jest także tutaj i na innych forach.

Dla mnie jest to wciąż jeden z najlepszych wykrywaczy na rynku. Ale ACE 250 zawsze będę bronił :-))

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's 5900 Di PRO SL

Postautor: dino73 » ndz cze 21, 2009 11:17 am

tak czytam Proscanie twoje forum i znalazłem post Mranda dotyczący zainstalowania płytki multitone i właśnie przeczytałem tam że pełnowartościowe i najlepsze whitesy 5900 to te po 93r na jednej płytce czy ten egzemplarz z a jest na jednej płytce? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=659538224
dino73
 
Posty: 106
Rejestracja: pn maja 18, 2009 7:36 pm

Re: White's 5900 Di PRO SL

Postautor: gawron » ndz cze 21, 2009 7:43 pm

to starszy model dwupłytkowy, potencjometr signal balance ma na przednim panelu
gawron
 
Posty: 167
Rejestracja: sob mar 25, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: daleka północ

Re: White's 5900 Di PRO SL

Postautor: ProScan » ndz cze 21, 2009 8:34 pm

Tak Gawron ma raczej rację ("raczej", bo wolę nie pisać na 100%, bo Whites czasami mnie zaskakuje).

Zwracam uwagę ponadto, że nie ma w nim trybów HOT ROCK - zamiast tego jest VDI Sensitivity.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's 5900 Di PRO SL

Postautor: ProScan » ndz cze 21, 2009 9:33 pm

Tutaj Mrand wyjaśnia szerzej o co mu chodziło:

http://www.odkrywca-online.pl/whites-59 ... tml#654546

Szkoda tylko, że znów nie zapomniał wtrącić tej swojej niestrawnej papki marketingowej :(

Kolega Martin znowu na urlopie ;)

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's 5900 Di PRO SL

Postautor: Mrand » pn cze 22, 2009 8:01 am

...
Ostatnio zmieniony czw gru 31, 2009 11:45 am przez Mrand, łącznie zmieniany 1 raz
Mrand
Producent
 
Posty: 74
Rejestracja: pn paź 10, 2005 8:46 am
Lokalizacja: Polska B

Re: White's 5900 Di PRO SL

Postautor: ProScan » pn cze 22, 2009 8:54 am

Witam,

Powisi, powisi. Z tą drogą to rada, czy groźba?

Ponieważ nie zauważasz, co z siebie robisz, po starej znajomości wyłuszczę:

Moja przystawka MultiTone ID została zamontowana w wielu detektorach Whitesa i jak dotąd wszyscy są zadowoleni.


I najzwyklejsza reklama (brakuje tylko ceny i adresu):

Przy okazji pragnę przypomnieć, że jest dostępna nowa wersja MultiTone ID V3.0 która potrafi rozpoznać aktualny tryb pracy detektora i automatycznie się do niego dostosować. Ponadto doszedł nowy zakres (włączany dodatkowym przełącznikiem dźwigniowym) który kilkakrotnie przyspiesza tzw. Recovery Speed czyli zdolność reagowania na bardzo blisko położone obiekty i do tego bez żadnej utraty zasięgu. Teraz detektor Whites typu FourFilter zachowuje się jak TwoFilter. Pozdrawiam


Kiedyś miałeś klasę... Teraz jesteś ta sama liga co Denar, Van Worden, All, Franek Dolas - największy forumowy pyszałek, pokątni sprzedawcy Samanadry i (bez urazy, mistrz autopromocji) Armand.

Skoro sam się musisz dowartościowywać, znaczy nie szanujesz siebie (dałeś tego dowody wielokrotnie) - nie oczekuj szacunku ode mnie.

:pa

proscan

PS
Robert mi mówił, że z Denarem to dla pieniędzy - byłoby zrozumiałe. Teraz wiem, że się mylił - jesteś po prostu próżny.
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's 5900 Di PRO SL

Postautor: Mrand » pn cze 22, 2009 11:50 am

...
Ostatnio zmieniony czw gru 31, 2009 11:45 am przez Mrand, łącznie zmieniany 1 raz
Mrand
Producent
 
Posty: 74
Rejestracja: pn paź 10, 2005 8:46 am
Lokalizacja: Polska B

Re: White's 5900 Di PRO SL

Postautor: ProScan » pn cze 22, 2009 12:33 pm

Coraz starszą twarz - ciągle mam odwagę spojrzeć sobie w oczy. Ja nie dałem dałem dupy za kilka schematów.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's 5900 Di PRO SL

Postautor: Mrand » wt cze 23, 2009 9:31 am

...
Ostatnio zmieniony czw gru 31, 2009 11:46 am przez Mrand, łącznie zmieniany 1 raz
Mrand
Producent
 
Posty: 74
Rejestracja: pn paź 10, 2005 8:46 am
Lokalizacja: Polska B

Re: White's 5900 Di PRO SL

Postautor: ProScan » wt cze 23, 2009 10:48 am

Odpowiem Ci przez szacunek, który dla Ciebie kiedyś miałem:

Obchodzi mnie, jeśli widzę oszusta, który udaje poszukiwacza i udziela rad na prawo i lewo, by założyć z kimś sklep i mu się podlizać. A wykrywacz powierzony do testów zatrzymuje. Albo pisze lizusowskie teksty, bo akurat załatwia dla swojej pani kontrakt na osłonki.

Obchodzi mnie, jeśli ktoś podszywając się za zwykłego, postronnego poszukiwacza nagania klientów do kupowania sprzętu, który sam (lub jego pociotek, znajomy, partner biznesowy) sprzedaje/produkuje.

Obchodzi mnie, jeśli niegdyś skromna i zacna osoba, którą lubiłem staje się pyszałkowatym pajacem, których pełno po włączeniu telewizora.

Obchodzi mnie …

Obchodzi mnie …

Przykro słyszeć, że Ciebie to nie obchodzi. Twoja chata z kraja! Ty jesteś ponad to - z daleka od smrodu. Jak kogoś okradają czy oszukują, to też nie Twoja sprawa. Można tylko oberwać, albo zostać wyszydzonym (jak ja przez Ciebie). Brawo postawy! Byle sprzedaż szła. A współpraca ze złodziejem i donosicielem - dla Ciebie nie ma sprawy! Ciebie nie okrada - a donos, normalka w biznesie, prawda? Wyjaśniliście sobie. Sielanka.

Jeśli mnie to wszystko kiedyś przestanie obchodzić i stanę się takim cynikiem jak Ty obecnie, to wówczas będzie mi wstyd spojrzeć do lustra.

Ty też zostań z Bogiem.

:pa

Piotr, proscan

PS

Te brednie o strachu przed "zemstą proscana" już kiedyś czytałem. Jesteś w tej samej lidze, ten sam zepsuty sposób myślenia - mówiłem. Jakoś nikt, kto mnie publicznie obraża czy krytykuje nie zechciał się przedstawić, żebym wiedział komu mam nie naprawić wykrywacza :) Nigdy nikomu nie odmówiłem pomocy, jeśli tylko mogłem pomóc - proszę tylko by ten, który mnie okradł trzymał się ode mnie z daleka. Nie mam takiego miłosierdzia dla złodziei jak Ty.

PPS

Nawet nie mogę zablokować tej publiczno-prywatnej wymiany zdań, bo znów jakiś cymbał napisze, że blokuję niewygodne tematy. Proszę tylko osoby postronne o nie zabieranie głosu w sprawie dotyczącej mnie i Mranda.

Wątek dotyczy 5900.
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's 5900 Di PRO SL

Postautor: gwene » pn sie 03, 2009 7:36 am

gawron pisze:to starszy model dwupłytkowy, potencjometr signal balance ma na przednim panelu



Witam

Są wersje 5900 gdzie signal balance jest od frontu a mimo to jest to wersja jednopłytkowa

Pozdrawiam
gwene
gwene
 
Posty: 12
Rejestracja: pt lis 04, 2005 10:20 am

Re: White's 5900 Di PRO SL

Postautor: zielono_mi » pn sie 17, 2009 5:25 pm

Witam

Mam takie pytanka odnośnie trybu statycznego oraz rozróżniania metali w tym trybie.
Kiedy/w jakich sytuacjach wskaźnik nie pokaże koloru gdy pod sondą będzie kolorowy fant? Przypuszczam, że jednym z czynników, jest głębokość zalegania rzeczy - czy tak?
W momencie, gdy w trybie dynamicznym detektor (dyskryminacja w pozycji P) wskazywać będzie kolorowy fant, to w trybie statycznym również powinien widzieć tą rzecz jako kolor?
zielono_mi
 
Posty: 37
Rejestracja: czw lip 02, 2009 9:18 pm

Re: White's 5900 Di PRO SL

Postautor: ProScan » pn sie 17, 2009 8:39 pm

Wskaźnik działa w swoim własnym "dynamicznym" trybie, niezależnie od innych trybów.

Wystarczy zbyt wolno ruszać sondą i wskazówka ani drgnie.

W momencie, gdy w trybie dynamicznym detektor (dyskryminacja w pozycji P) wskazywać będzie kolorowy fant, to w trybie statycznym również powinien widzieć tą rzecz jako kolor?


Tak, o ile będziemy wykonywać takie same ruchy jak w trybie dynamicznym.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Następna

Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron