Fisher CZ 7a

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

Fisher CZ 7a

Postautor: Zapytanie_email » sob wrz 26, 2009 4:38 pm

Witam prosze o rzetelną ocene wykrtwacza fisher cz-7a ,dokładnie o strojenie czy jest ręczne czy automatyczne ,i czy jest on dobry na kolorową drobnice oraz czy to dośc głeboki sprzęt,czy posiada głośnik czy nie,z góry serdecznie dziękuje i czekam n odpowiedz .I czy był u pana w niedawnym czasie taki wykrywacz w naprawie-pozdrawiam
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Fisher CZ 7a

Postautor: ProScan » sob wrz 26, 2009 4:50 pm

Witam prosze o rzetelną ocene wykrtwacza fisher cz-7a


Odnoście CZ to kompendium zostało opublikowane w moim i kolegi artykule dla Odkrywcy (09/2009) - zapraszam do lektury.

Porównanie modeli można znaleźć tutaj: http://www.proscan.gliwice.pl/tech-info.html

Sporo wątków nt tego wykrywacza można znaleźć na tym i na innych forach.

dokładnie o strojenie czy jest ręczne czy automatyczne


ręczne.

czy jest on dobry na kolorową drobnice


Dobry - ale nie lepszy od operatora.

czy to dośc głeboki sprzęt


Tak.

czy posiada głośnik czy nie


Ma głośnik.

I czy był u pana w niedawnym czasie taki wykrywacz w naprawie


Tego typu informacji nie upubliczniam.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher CZ 7a

Postautor: Zapytanie_email » ndz maja 02, 2010 9:26 pm

Witam ...Mam pytanie dotyczące wykrywacza. Nabyłem sobie wykrywacz w stanach firmy FISHER CZ-70 PRO. Byłem mile zaskoczony osiągami FISHERKA kolegi ale on ma wykrywacz tej samej firmy ale o nieco innym symbolu FISHER 7 A PRO i nadal ma dużo lepsze osiągi jak posiadany przezemnie model. Mamy jednakowe cewki jednakowe ustawienia a jednak jego jest bardziej czuły wydaje więcej dzwięków.Posiadany przezemnie jest stabilniejszy ale słabiej ciagnie. Moje pytanie dotyczy tego czy...wynika to z tego że to dwa inne modele i 7 a jest mocniejszy czy poprostu mojego trzeba było sprawdzić czy jest własciwie ustawiony...Czy tez mogą miec wpływ ogniwa zasilające on chodzi ze zrobionym przez siebie pakiecie z baterji R6 a ja na akumulatorach ale już sam niewiem,i niewiem czy lepiej wysłac do Państwa do spawdzenia wykrywacz czy po prostu to jest inny model i dac sobie spokój bo on technicznie jest tak zrobiony i będzie gorszy od 7a....Prosze o radę..
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Fisher CZ 7a

Postautor: ProScan » ndz maja 02, 2010 9:46 pm

Witam,

Proszę się zapoznać ze wspomnianym wyżej artykułem i określić, jakie są Pana zasięgi. Jeśli odbiegają znacznie, to pewnie trzeba będzie dostrajać - te wykrywacze mają wyjątkowo dużo wewnętrznych regulatorów.

Co do dźwięków, to może się zgadzać. CZ70 ma 4 tony identyfikacyjne, a siódemka tylko 3. Zasięgi powinny być circa takie same.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron