Sonda Detech DD 14" do DFX'a

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

Sonda Detech DD 14" do DFX'a

Postautor: jarek-pol1 » pn wrz 28, 2009 9:16 pm

Czy ktoś wie coś o tej sondzie? Pojawiła się do kupienia, a ja chcę kupić :D Myślałem wcześniej o DD 1400 Whites'a, lub o super 12", ale w UK po ostatnim znalezieniu skarbu ceny nie są specjalnie atrakcyjne, a u nas nigdy nie były #-o Skoro wydam kilka stówek, wolałbym wydać na najlepsze!
jarek-pol1
 
Posty: 131
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Sonda Detech DD 14" do DFX'a

Postautor: ProScan » pn wrz 28, 2009 9:30 pm

W Listopadzie najprawdopodobniej ukażą sie w Odkrywcy testy różnych sond do DFX-a. Radze się wstrzymać.

W ogólne radzę dać sobie spokój z kupowaniem nowych sond, bez zapoznania się z wykrywaczem.

Wiem że Pan kupił wykrywacz niedawno - proponuję zainteresować się nowymi sondami za rok.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Sonda Detech DD 14" do DFX'a

Postautor: jarek-pol1 » pn wrz 28, 2009 10:14 pm

Oczywiście ma Pan rację w sprawie DFX'a, ale "maleńkie" :lol: doświadczenie z innymi posiadam, a i znim już sporo (!) pobiegałem i kilkaset dziur wykopałem #-o. Zaznaczam, że instrukcję przeczytałem od deski do deski z piętnaście razy i udało mi się większość zrozumieć ;) Chyba będę musiał zmienić login.... 8) dla lepszego "incognito". Listopad za parę dni, więc czekam na "Odkrywcę" z utęsknieniem!!!! Mam tylko nadzieję, że te testy są z Pana udziałem, bo uważam, że jest to gwarancja rzetelności o obiektywności testów. :pa
jarek-pol1
 
Posty: 131
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Sonda Detech DD 14" do DFX'a

Postautor: ProScan » pn wrz 28, 2009 11:08 pm

Za parę dni mamy październik...

Za miłe słowa dziękuję.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 7 gości