zasięgi a telefon komórkowy

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

zasięgi a telefon komórkowy

Postautor: wolf66 » śr paź 07, 2009 6:35 pm

Tak się zastanawiam czy ma to jakiś wpływ na osiągi sprzętu. Chodziłem po poletku i w kieszeni miałem telefon, wróciłem do samochodu podjadłem troche i już miałem wracać do domu a że słonko jeszcze nie zaszło to spróbowałem jeszcze raz tym razem z samym wykrywaczem i tylko wszedłem na poletko i jest sygnał głeboki. Telefon został w aucie. Czy telefon ma wpływ na prace detektora? Czy poprostu poprzednio ominołem ten zakop. Sprzęt był White's 6000.
wolf66
 
Posty: 20
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 11:57 am

Re: zasięgi a telefon komórkowy

Postautor: zielono_mi » śr paź 07, 2009 7:35 pm

witam

miałem podobne pytanie ...

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... c&start=15

również odnosiłem dziwne wrażenie, że coś może być na rzeczy i tak na wszelki wypadek teraz nosze już komórkę na smyczy (zawsze to nieco wyżej niż w kieszeni spodni) a saperkę trzymam za plecami przy pasku

pozdrawiam
zielono_mi
 
Posty: 37
Rejestracja: czw lip 02, 2009 9:18 pm

Re: zasięgi a telefon komórkowy

Postautor: ProScan » czw paź 08, 2009 12:38 am

Hmm,

Nie widzę racjonalnych przesłanek...

W praktyce także, nie zaobserwowałem.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: zasięgi a telefon komórkowy

Postautor: wolf66 » czw paź 08, 2009 11:47 am

Tak tylko dla spokojności chciałem wiedzieć czy czasem pole elektromagnetyczne wytwarzane przez telefon nie powoduje zakłuceń.
Ale skoro to nie uzasadnione to na wszelki wypadek telefon bede nosił w plecaku. A miejscówki warto sprawdzać kilka razy.
Dzieki wszystkim za odpowiedz.
wolf66
 
Posty: 20
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 11:57 am

Re: zasięgi a telefon komórkowy

Postautor: ProScan » czw paź 08, 2009 11:56 am

Co innego zakłócenia, a co innego spadek zasięgu.

Telefon komórkowy łączy się ze stacją bazową co jakiś czas - i wówczas może to mieć wpływ na wykrywacz. W stanie czuwania - nie.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: zasięgi a telefon komórkowy

Postautor: pawelek7115 » sob sty 16, 2010 10:45 pm

podczas połączeninia zawsze zakłuca bynajmniej na tych spzsetach kture urzywałem przez ostatnie 5lat bąty chunter kuik draw 2 white,s musketeer xs sovereign gt
pawelek7115
 
Posty: 3
Rejestracja: czw lip 23, 2009 12:20 pm
Lokalizacja: KAMIENNA GÓRA

Re: zasięgi a telefon komórkowy

Postautor: ProScan » sob sty 16, 2010 10:51 pm

Kolego Pawełek - staram się nie być małostkowy, ale Twój post narusza punkt drugi regulaminu: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=862

Proszę poprawić, bo nie da się czytać (i zrozumieć).

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości