mxt tracker kontra safari

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

mxt tracker kontra safari

Postautor: jaksa » czw lis 26, 2009 1:27 pm

Witam,poprzedniego posta gdzies mi zjadło.Panie Piotrze mam pytanie jak wygląda porównanie trybów coin&jewelry w obu wykrywaczach,który jest skuteczniejszy mxt czy safari bądź eksplorer se? Które menu jest szybsze w obsłudze i prostsze mxt czy safari? Który z nich będzie lepszy na monety i militarkę?Super pomysł z tymi testami w ,,Odkrywcy,, tak trzymać , pozdrawiam.
jaksa
 
Posty: 27
Rejestracja: pt sty 18, 2008 1:20 pm
Lokalizacja: małopolska

Re: mxt tracker kontra safari

Postautor: ProScan » czw lis 26, 2009 10:07 pm

Test Safari ukaże się prawdopodobnie w lutym. (dzięki za miłe słowa odnośnie testów).

Wymienione tryby są dynamiczne, tyle że:

W Quattro /Safari jest identyfikacja tonalna;
W MXT dyskryminacja jest liniowa, a nie skokowa;
Q/S ma dyskryminację wybiórczą (przydatną w bardzo nielicznych przypadkach);

Jeśli porównujemy tylko tryb CJ to może od razu kupić Matrix M6, który innych trybów nie posiada. W MXT najciekawszy jest tryb Relic.

W obsłudze prostsze jest Q/S myślę, bo w MXT jest sporo kombinacji dla przełacznika "spust" w powiązaniu do różnych trybów pracy. Kwestia przyzwyczajenia, bo nie ma tego aż tak dużo.

Bardziej uniwersalny jest MXT.

Explorer SE ma tą sama elektronikę co Q/S więc reszta to oprogramowanie. Mając wybór Q/S czy Explorer brałbym E, mimo że jest o wiele bardziej złożony (właśnie dlatego bym go brał).

A skuteczny to jest operator, nie wykrywacz.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: mxt tracker kontra safari

Postautor: terenowiec69 » pt lis 27, 2009 8:54 pm

Ja mam 2 letniego Ex Se i w zasadzie chodzę tylko praktycznie na jednym ustawieniu.Chodziła mi po głowie sprzedaz se i kupienie nowego safari,za dwu latka była by nówka sztuka i z cewką 11.Ale sam nie wiem. :?:
terenowiec69
 
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
Lokalizacja: woj.lubelskie

Re: mxt tracker kontra safari

Postautor: ProScan » sob lis 28, 2009 10:12 am

Chodziła mi po głowie sprzedaz se i kupienie nowego safari,za dwu latka była by nówka sztuka i z cewką 11.Ale sam nie wiem. :?:


Taka zamiana to byłby upgrade sondy, ale znaczny downgrade wykrywacza.

Bez sensu.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości