fisher 1270 m-scope

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

fisher 1270 m-scope

Postautor: konio83 » pt kwie 09, 2010 6:43 am

witam.Kupiłem używanego fishera 1270.wcześniej miałem rutusa first.Mam pytanko do tych co mają taki wykrywacz albo mają jakiś model fishera o to jaki macie zasięg w swoim fisherku.Wiem że to zależy od ustawień,cewki itd.ale tak orientacyjnie mierzone np. w powietrzu.mam taki niedosyt że mój fisher 1270 powinien miec lepsze osiągi.Podobno ten model jest zalecany na militarke jest głeboki itd.przed kupnem wycztałem że zasięg na monety ma 20"=jakieś 50cm!!!!!!Mój 1270 wykrywa polskie 5zl do 25cm mierzone w powietrzu.mniejsze monety typu zwykłe pfenningi to jest jakies 15-18cm.Mosiężne stare żelasko to jest jakieś 30cm.Dodam że mam cewke 26cm.mierzyłem na różnych ustawieniach.Nie wiem czy to są dobre wyniki czy ta wykrywke stac na więcej.mam takie odczucie że mój stary rutus miał bardzo podobne osiagi...
konio83
 
Posty: 1
Rejestracja: pt kwie 09, 2010 6:17 am

Re: fisher 1270 m-scope

Postautor: ProScan » ndz kwie 11, 2010 9:13 am

W Odkrywcy był pełny raport na temat tego wykrywacza.

Mosiężne stare żelasko to jest jakieś 30cm.


bez przesady.

25 cm to powinno być na 1 grosz.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron