Cewka " Big Foot"

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

Cewka " Big Foot"

Postautor: Gopherus » pt kwie 16, 2010 6:50 pm

Witam ,

Panie Piotrze , chciałbym zapytać , co Pan są?dzi o cewce " Big Foot "?

Pozdrawiam :D

Gopherus
Gopherus
 
Posty: 86
Rejestracja: ndz sty 24, 2010 1:02 pm

Re: Cewka " Big Foot"

Postautor: ProScan » pt kwie 16, 2010 8:44 pm

A jest zepsuta, że w tym dziale Pan pyta? Przenoszę do właściwego działu.

To sonda do czesania dużych połaci, ale powierzchniowo. Dobre tylko dla tych którzy wiedzą do czego chcą tą sondę zastosować. Moim zdaniem nie warta (również w sensie dosłownym) większego zainteresowania.

:pa

proscan

Post Scriptum

Pytanie powyższe traktuję jako przejaw absolutnego braku zrozumienia dla tego czym się tu zajmuję i mogę zajmować. Nie można sobie napisać "Panie Piotrze - niech mi Pan napisze wypracowanie na temat tego czy owego" i oczekiwać że złapią za klawiaturę i pospieszę by się tu wywnętrzać . Nie jestem automacikiem do odpisania co myślę na ten czy inny temat, podczas gdy sam pytający nie zachciał sam podzielić się swoimi przemyslenaimi. Nawet nie wiemy po co pyta - z ciekawości, z potrzeby, czy może po to bym sie nie nudził?

Jeśli ktoś nie wykazuje minimum wysiłku ze swojej strony (nawet pytanie zadaje w dziale "od czapy"), to trudno oczekiwać ode mnie poważnego podejścia do tematu.
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości