Jaki wykrywacz do 4,5 tyś

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

Jaki wykrywacz do 4,5 tyś

Postautor: madziara » ndz kwie 18, 2010 3:44 pm

Witam
Będę niezmiernie wdzięczna za każda wypowiedź. Zamierzam zmienić wykrywacz (obecnie używam Garreta GTA 550) na któryś z tzw. wyższej półki. Obecnie biorę pod uwagę modele Whites XLT, DFX, Fisher F75LTD, Minelab E-Trac. Zależy mi na wykrywaczu przyjaznym dla użytkownika (stąd po przeczytaniu licznych opinii o XLT i DFX wstrzymałam się z zakupem tego ostatniego), uniwersalnym (z większym naciskiem na drobnicę jednak radzącym sobie z militaką), dobrze wyważonym. Zdaję sobie sprawę, że przesiadka z Garreta 550 na któryś z tych modeli będzie szokiem jednak chciałabym go ograniczyć do minimum. Stąd też początkowo brałam pod uwagę Garreta 2500 GTI. Pozdrawiam
madziara
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz kwie 18, 2010 7:38 am
Lokalizacja: Pruszcz Gdańśki

Re: Jaki wykrywacz do 4,5 tyś

Postautor: ProScan » ndz kwie 18, 2010 8:48 pm

GTI na monety to wybór "taki sobie". To uniwersalny wykrywacz z dobrym trybem statycznym - na monety będzie lepszy choćby Explorer.

GTI jest chyba najprostszy z tych wymienionych, ale do lekkich nie należy . Chyba jednak F75 z tych wymienionych, chociaż ja ciągle nie zdążyłem się do niego przekonać. Może jednak Xterra albo MXT? To proste i uniwersalne
i dobrze wyważone wykrywacze.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron