Cewka BM 950 krzyzowa i analog

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

Cewka BM 950 krzyzowa i analog

Postautor: tara » pn paź 25, 2010 9:59 am

Przepraszam bo temat juz był, ale są pozamykane i niemogłem się dopisać.
Właśnie leci do mnie Whites 6000 Di Pro Sl z tą nieszczczęsną krzyżową cewką. Cewka była najprawdopodobniej wymieniana (w USA nikt raczej w wymiany kabli się nie bawi) i zaczynam być pełen obaw. Czy problem dotyczy tylko modeli procesorowych, czy w analogu też będzie występował? Czy mogę wysłać sprzęt na przegląd, czy aby z nim jest wszystko OK? Czy problem tych cewek to kolejna rozdmuchana internetowa afera, czy rzeczywiscie realny problem?
tara
 
Posty: 39
Rejestracja: pt gru 19, 2008 1:19 pm

Re: Cewka BM 950 krzyzowa i analog

Postautor: ProScan » pn paź 25, 2010 10:14 am

Proszę wskazać temat, to odblokuję w razie potrzeby (o ile nie będzie czynników mogących to uczynić niewskazanym).

Ja do cewek z krzyżem nie mam uwag, poza ich trwałością mechaniczną. Są naprawialne, a to najważniejsze dla serwisu i posiadacza.

Problem z cewkami "z krzyżem" może wystąpić w dwupłytkowych wersjach 6000.

Bardzo niechętnie widzę wykrywacze "do sprawdzenia". Ale jak się Pan uprze, to można podesłać.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cewka BM 950 krzyzowa i analog

Postautor: tara » pn paź 25, 2010 10:26 am

Tu trochę o tych cewkach.
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... krzy%BFowa

Dziekuję, zostałem trochę uspokojony. Jeśli nie odnotuję żadnej niestabilności nie będe zawracał głowy, ale wiadomo że zakupy sprzetu używanego na aukcjach to zawsze loteria.
tara
 
Posty: 39
Rejestracja: pt gru 19, 2008 1:19 pm

Re: Cewka BM 950 krzyzowa i analog

Postautor: ProScan » pn sty 17, 2011 10:56 pm

Zdaje się, że kolega wykrakał.

http://www.poszukiwanieskarbow.com/foru ... 10&t=82460

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości