MXT PRO nie wyświetla wartości VDI przy wykryciu alu

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

MXT PRO nie wyświetla wartości VDI przy wykryciu alu

Postautor: Zapytanie_email » ndz lut 27, 2011 5:29 pm

Przepraszam ze tak Pana mecze pytaniami ale jest weekend i nie mam jak skontaktowac sie z vikingiem w sprawie MXT PRO a Pan zawsze sluzyl mi dobra rada, mianowicie zauwazylem ze wykrywacz nie wyswietla wartosci VDI podczas wykrycia aluminiowych przedmiotow takich ja manierka, menaszka czyli relatywnie duzych( z malymi takimi jak niesmiertelnik czy klamra jest ok) sygnal dziekowy jest obecny nie ma wartosci VDI, dzieje sie tak na kazdym z trzech programow w coin jewerly sygnalu prawie wogole nie ma wykrywacz zachowuje sie tak jakby wogole nie widzial manierki a conajmniej ja dyskryminuje.
Czy to jest normalne zachowanie detektora?
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: MXT PRO

Postautor: ProScan » ndz lut 27, 2011 5:37 pm

Witam,

No właśnie - weekend jest po to by odpoczywać, co doskonale rozumieją w Vikingu i mają w te dni zamknięte :lol:. Ale w poniedziałek można do nich zadzwonić i wypytać - w końcu jest Pan ich klientem :smt077

Co do odpowiedzi na powyższe pytanie, to proszę je zadać raz jeszcze, bo nie rozumiem oo co chodzi :-k

podczas wykrycia aluminiowych przedmiotow takich ja manierka, menaszka czyli relatywnie duzych( z malymi takimi jak niesmiertelnik czy klamra jest ok) sygnal dziekowy jest obecny nie ma wartosci VDI


Wynika z tego że jest dźwięk - nie ma VDI, ale przeczy temu dalsza cześć tego samego zdania:

sygnalu prawie wogole nie ma wykrywacz zachowuje sie tak jakby wogole nie widzial manierki a conajmniej ja dyskryminuje


No więc wykrywa (bez VDI), czy dyskryminuje?

I gorąca prośba - najpierw do sprzedawcy z tego typu pytaniami. Z tego co wiem, nie dostał Pan od nich instrukcji obsługi, więc nie chcę tutaj ich wyręczać (te czasy już bezpowrotnie minęły) :m

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: MXT PRO

Postautor: maciek422 » sob lis 19, 2011 8:14 pm

Przepraszam, ale czy ten wykrywacz ma "pod kciukiem" funkcję pin-point?
maciek422
 
Posty: 4
Rejestracja: ndz cze 20, 2010 9:14 pm

Re: MXT PRO

Postautor: ProScan » ndz lis 20, 2011 1:04 am

Pod kciukiem nie, ale "pod" palcem wskazującym - tak.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości