nowakv4 vs nowakv5?

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

nowakv4 vs nowakv5?

Postautor: robhunt86 » wt mar 01, 2011 4:01 pm

witam
mam pytanie czy są jakieś różnice miedzy tymi wykrywaczami?
interesuje mnie przede wszystkim zasięg i "dyskryminacja"
robhunt86
 
Posty: 10
Rejestracja: sob gru 25, 2010 11:42 am
Lokalizacja: Janowiec\Puławy

Re: nowakv4 vs nowakv5?

Postautor: ProScan » wt mar 01, 2011 4:12 pm

Szkoda że nie mam na forum działu "humor i rozrywka", bo bym tam przeniósł to pytanie.

Każdy Nowak jest inny, więc podejrzewam że V4 ze środy jest inny niż V4 z piątku. A w poniedziałek i po popularnych imieninach, to już wersja SE lub Ltd.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: nowakv4 vs nowakv5?

Postautor: robhunt86 » wt mar 01, 2011 4:56 pm

nie powiem ale uśmiałem sie z Pana odpowiedz :lol:
pozdrawiam
robhunt86
 
Posty: 10
Rejestracja: sob gru 25, 2010 11:42 am
Lokalizacja: Janowiec\Puławy

Re: nowakv4 vs nowakv5?

Postautor: tara » wt mar 08, 2011 8:19 am

Już gdzieś to pisałem, że Nowaki nazywają się tak jakie aktualnie producent ma nalepki. Mój to GPX Chalanger czy jakoś tak :) bo takie akurat naklejki były w rowerowym. Teraz Nowak odchodzi od marki Nowak i wymyślił jeszcze bardziej kosmiczne nazwy niż serja V, Pulse coś tam... Generalnie, nie ma co sobie zawrtacać głowy jego nazewnictwem. Wykrywacze są od lat takie same, a modele róznia się szczegółami. Bardziej niż modelami przejmował bym się tym, czy akurat uda mu się dostroić wykrywacz na oko czy nie... no i czy go wogóle przyśle w komplecie.
tara
 
Posty: 39
Rejestracja: pt gru 19, 2008 1:19 pm

Re: nowakv4 vs nowakv5?

Postautor: ProScan » wt mar 08, 2011 9:25 am

Dzięki Tara - czyli mamy kabaret :-)

W każdym razie podstawowa zasada u Nowaka, to nie dawać zaliczek i sprzęt odbierać osobiście.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości