Zasilanie PRIZM

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

Re: Zasilanie PRIZM

Postautor: piecu » pt mar 04, 2011 10:37 am

Witam
To ja też odnośnie zasilania mam pytanie. Mój Prizm zasilany jest dwiema bateriami 9v. Gdy pojawiła się inf. o słabym stanie baterii, po prostu przełożyłem je....i jest ok.Prizm pracuje dalej, inf. o stanie baterii zniknęła. Czy takie praktyki są wskazane? Czy ma to jakiś negatywny wpływ na prace sprzętu?
Pozdrawiam
piecu
 
Posty: 18
Rejestracja: ndz gru 21, 2008 10:39 pm

Re: Zasilanie PRIZM

Postautor: ProScan » pt mar 04, 2011 11:05 am

Witam,

W Prizm jedna bateria służy praktycznie tylko do zasilania AUDIO (można ją wyjąć i będzie działał, ale bez dźwięku). Ona zużywa się szybciej, zwłaszcza jeśli pracuje się bez słuchawek.

Praktyka z przekładaniem baterii jest jak najbardziej sensowna.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zasilanie PRIZM

Postautor: piecu » pt mar 04, 2011 11:49 am

Dziękuję za odpowiedz
piecu
 
Posty: 18
Rejestracja: ndz gru 21, 2008 10:39 pm

Re: Zasilanie PRIZM

Postautor: piecu » czw gru 29, 2011 10:51 pm

Witam,

Nie zakładam nowego wątku, bo pytanie do Pana też odnośnie zasilania.
Przy nowych bateriach (żadne firmówki) po 2 godzinach pojawia się inf. o słabym stanie baterii (sprzęt działa poprawnie), wyłączam sprzęt, ponowne włączenie powoduje zniknięcie inf. Napis Batt low już nie pojawił się więcej na wyświetlaczu (3h chodzenia). Co mogło być tego powodem?
piecu
 
Posty: 18
Rejestracja: ndz gru 21, 2008 10:39 pm

Re: Zasilanie PRIZM

Postautor: ProScan » czw gru 29, 2011 11:16 pm

Nie przykładałbym do tego jakiejś szczególnej wagi i nie chcę dywagować. Jakieś chwilowy przysiad spowodowany np. sygnałem dźwiękowym (znowu powraca kwestia stosowania słuchawek). Może luźny styk.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zasilanie PRIZM

Postautor: piecu » pt gru 30, 2011 10:55 am

Dziękuję za odpowiedz
piecu
 
Posty: 18
Rejestracja: ndz gru 21, 2008 10:39 pm


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości