pary - czyli wykrywacze które się uzupełniają

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

Re: pary - czyli wykrywacze które się uzupełniają

Postautor: zielono_mi » śr mar 09, 2011 10:57 pm

Zanim napisałem post z Pon Mar 07, 2011 10:41 pm zaglądałem na stronę internetową wszystkim nam znanego sklepu i XP nie oferowali, a dziś widzę, że już mają w ofercie XP GMaxx II :!: :D

Proscan, gratuluję poczytności forum =D>

Pozdrawiam
zielono_mi
 
Posty: 37
Rejestracja: czw lip 02, 2009 9:18 pm

Re: pary - czyli wykrywacze które się uzupełniają

Postautor: marcin75m1 » ndz mar 20, 2011 10:34 am

Witam ,a co do uzupełnienia XLT ,zastanawiam się nad sov GT lub gold maxx ,nie wiem może ktoś użytkował lub użytkuje i miał doświadczenie ,miałem kiedyś sove ale normalnego i byłem z niego zadowolony ,proszę o opinie nadmienie nowy GT lub używka gold maxx .pozdrawiam
marcin75m1
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz mar 21, 2010 7:36 pm

Re: pary - czyli wykrywacze które się uzupełniają

Postautor: ProScan » ndz mar 20, 2011 10:41 am

"Zwykła" Sowa w niczym nie ustępuje GT.

Pytanie tylko jaką własność (czy ściślej - brak jakiej własności) ma uzupełniać ten "drugi"?

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: pary - czyli wykrywacze które się uzupełniają

Postautor: marcin75m1 » ndz mar 20, 2011 1:30 pm

Witam ,głownie na świeżo zaorane pola ,duża mineralizacja ,kolorowa drobnica no i fajnie jak by zasięg nie odbiegał od XLT ,chyba sova bardziej sobie tam radzi ,nowej nie ma szans już kupic ,zostaje tylko wersja GT ,a mogę zakupic nowego w b.dobrej cenie ,lub szukac używanej, a jak wygląda sprawa ewentualnej naprawy sovy u ciebie proskanie ? pozostaje tylko serwis ? pozdrawiam
marcin75m1
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz mar 21, 2010 7:36 pm

Re: pary - czyli wykrywacze które się uzupełniają

Postautor: ProScan » ndz mar 20, 2011 1:42 pm

Ja nie naprawiam Minelabów. Czasami robię wyjątki dla osób które były moimi klientami (głównie które kupiły instrukcję, zwłaszcza w przypadku Explorera, gdzie skala kradzieży jest masowa).

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: pary - czyli wykrywacze które się uzupełniają

Postautor: zdzichu » ndz kwie 03, 2011 9:48 am

omega 7,8khz i G2/GB dp 19khz dobrze się uzupełnią zwłaszcza na zaśmieconym terenie . Cewki są zamienne mimo różnych częstotliwości =D>
zdzichu
 
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: pary - czyli wykrywacze które się uzupełniają

Postautor: Gopherus » pn maja 02, 2011 8:22 pm

A ja stawiam na " White'sowski trójkąt ": MXT , TM 808 , BEACH HuNTER ID . Wprawdzie zastanawiałem się nad sprzedażą BH , ale , chyba " dam nam szansę ' :) :smt008

Gopherus
Gopherus
 
Posty: 86
Rejestracja: ndz sty 24, 2010 1:02 pm

Poprzednia

Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron