Jaki sprzęt na większe fanty?

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

Jaki sprzęt na większe fanty?

Postautor: tommasz33 » sob mar 26, 2011 6:56 pm

Witam wszystkich!
Mam pytanie, chcę szukać większych znalezisk np. od wielkości hemu i większe jednak nie na jakiś szczególnie dużych głębokościach (do ok. 1.5 m). Moje obszary poszukiwań to opuszczone stare budynki, skrytki a i może meteoryty. Nie bez znaczenia jest aby sprzęt był ,,przyjazny w obsłudze" nie zniechęcił mnie do zabawy nadmiernie rozbudowanymi, niezbyt potrzebnymi funkcjami. Proszę Kolegów o podzielenie się wiedzą które z wykrywaczy będą się nadawać najlepiej do tego typu poszukiwań, ps. może jakiś nasz krajowy by się nadawał cz raczej tylko zachodnie. :D Pozdrawiam.
tommasz33
 
Posty: 16
Rejestracja: czw mar 24, 2011 1:17 pm

Re: Jaki sprzęt na większe fanty?

Postautor: ProScan » sob mar 26, 2011 11:49 pm

Mój typ - 5900 Di PRO SL, ale nie iem czy z sonda standardową zobaczy hełm na 1.5m

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Jaki sprzęt na większe fanty?

Postautor: tommasz33 » czw kwie 07, 2011 11:34 am

Może inni koledzy też podzielą się swoimi typami detektorów do takich poszukiwań?
tommasz33
 
Posty: 16
Rejestracja: czw mar 24, 2011 1:17 pm

Re: Jaki sprzęt na większe fanty?

Postautor: endriu624 » ndz kwie 10, 2011 4:17 pm

Ja mam w tej chwili EuroACE i garnek stalowy 5 litrów widzi bez problemu na 90cm. Jak na Garreta jest to odległość dobra, biorąc pod uwagę cewkę DD w zestawie jego cena jest wysoka jak dla mnie.Lecz w tej cenie nie widziałem wykrywacza z taką cewką DD.Namierzanie PP też po małym treningu nie nastręcza większych problemów.Jest to nowość na naszym rynku i jeżeli ceny spadną do poziomu 900zł będzie to jeden z lepszych wykrywaczy Garreta.W EuroACE imponujące są też zasięgi na małe przedmioty.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ps.
Oczywiście w moje testy sam do końca nie wierzę bo mogłem coś zrobić źle.Uważam że przeprowadzone przez kilka osób w różnych warunkach są bardziej wiarygodne,Tak więc najlepiej się nie sugerować moim wynikiem, co najwyżej orientacyjnie.Moje pierwsze testy wykazały na dużo fałszywych i przypadkowych sygnałów ,zanim się zorientowałem że przyczyną był mój pasek w spodniach z metalową klamrą.A w testach porównawczych z ACE 250 w ogródku złe buty naszpikowane złomem.
Ostatecznie stwierdziłem że Euro jest bardzo stabilny i spokojnie można śmigać na max czułości bez ostatniej kreski. Na max też da się chodzić ale czasem się jęknie i przypadkowo da sygnał.
endriu624
 
Posty: 34
Rejestracja: ndz kwie 03, 2011 3:50 pm


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron