White's Spectra V3

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

White's Spectra V3

Postautor: newmc » pn kwie 11, 2011 6:47 pm

Czytajac opis tego wykrywacza na stronie Viking'a,natrafilem na takie zdanie
"Dzieki wykrywaczowi Spectra V3 znajdziesz przedmioty na takich glebokosciach ,na ktorych inne wykrywacze nie maja nic do zaoferowania.Precyzyjna identyfikacja na kolorowym wyswietlaczu pozwoli na szczegolowe zidentyfikowanie tych przedmiotow ,ktore przez inne wykrywacze zostaly okreslone jako bezwartosciowe smieci"

Jestem ciekaw,moze ktos testowal,moze ma jakies doswiadczenie,jaka to glebokosc ?Czy ta cudowna roznica w identyfikacji przedmiotow na znacznej glebokosci objawia sie przy zwyczajnym poszukiwaniu i przemiataniu cewka? Czy w pozycji statycznej gdzie wiemy iz cos jest i przez odpowiednie manipulacje cewka czy nastawamy dochodzimy do wniosku ze warto pokopa?
Czytajac opis,a nie majac mozliwosci testowania tego wykrywacza ,zadaje sobie pytnaie czy ma cos nowego,odkrywczego w porownaniu do innych wykrywaczy z przedzialu cenowego od 2,5 tys zl.Nie jestem pewien ale jesli nie zwraca sie uwagi na takie bajery jak kolorowy wyswietlacz czy bezprzewodowe sluchawki jakie zapewne ulatwiaja ale tez nie sa az tak potrzebne ,to reszta wydaje sie byc juz w ofercie innych marek.Moze sie myle,moze ktos pochwali sie co i jak z Spectra.
newmc
 
Posty: 107
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 9:41 pm

Re: White's Spectra V3

Postautor: talgo » ndz gru 25, 2011 9:44 pm

Czy faktycznie sprzęt jest najgłębszy na rynku w trybie dyskryminacji myślę że może się wypowiedzieć w tym przypadku Proscan zważywszy na ostatnie odnalezienie artefaktów w Czermnie a nie może to być byle sprzęt skoro ułaskawił samego doświadczonego użytkownika

tym niemniej mnie interesują testy mianowicie jak V3 radzi sobie w teście z gwoździem i cegłą oraz jakie są zasięgi w gruncie na statyku i dynamiku.

Może Proscan uroni rąbka tajemnicy bo na czasopismo odkrywcy raczej nie ma co liczyć :|

A i jeszcze mam takie zapytanie :
oglądając ostatnio na youtubie filmy odnośnie poszukiwań z V3 zauważyłem że mamy na ekranie trzy wychylające się poziome słupki (niebieski, czerwony i zielony)
i obojętnie który kolor był bardziej wychylony tzn przeważał za każdym razem była wyciągana moneta


czy świadczy to o przekłamywaniu wskazań wykrywacza który nie radzi sobie z rozpoznaniem metalu jak ma to miejsce w innych sprzętach i pokazuje co mu się żywnie podoba?
jakie są twoje odczucia proscanie w tej materii?
Ostatnio zmieniony ndz gru 25, 2011 9:56 pm przez talgo, łącznie zmieniany 1 raz
talgo
 
Posty: 31
Rejestracja: wt mar 15, 2011 7:55 pm

Re: White's Spectra V3

Postautor: ProScan » ndz gru 25, 2011 9:50 pm

Żadnych pomiarów nie robiłem. Póki co uczę się.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's Spectra V3

Postautor: talgo » ndz gru 25, 2011 10:06 pm

ale już zapewne pierwsze spostrzeżenia się pojawiły ;)
talgo
 
Posty: 31
Rejestracja: wt mar 15, 2011 7:55 pm

Re: White's Spectra V3

Postautor: ProScan » ndz gru 25, 2011 10:13 pm

tym niemniej mnie interesują testy mianowicie jak V3 radzi sobie w teście z gwoździem i cegłą oraz jakie są zasięgi w gruncie na statyku i dynamiku.


Jw.

oglądając ostatnio na youtubie filmy odnośnie poszukiwań z V3 zauważyłem że mamy na ekranie trzy wychylające się poziome słupki (niebieski, czerwony i zielony) i obojętnie który kolor był bardziej wychylony tzn przeważał za każdym razem była wyciągana moneta


Nie polecam youtuba jako źródła wiarygodnej informacji.

Słupki dostarczają dodatkowej wiedzy o tym co się znalazło. Ale im więcej identyfikacji, tym mniej kopania i tym mniej znajdowania. Masz czas? Kop jak najwięcej.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's Spectra V3

Postautor: Kumulus » ndz gru 25, 2011 10:20 pm

Piotrze , spytam z ciekawości , z którą wersją oprogramowania masz sprzęt ?

:pa

Kumulus
Kumulus
 
Posty: 142
Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm

Re: White's Spectra V3

Postautor: ProScan » ndz gru 25, 2011 10:39 pm

Vision Spectra V3 rel 1.1.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's Spectra V3

Postautor: talgo » ndz sty 08, 2012 5:01 pm

a jak wygląda maskowanie w tym wykrywaczu
talgo
 
Posty: 31
Rejestracja: wt mar 15, 2011 7:55 pm

Re: White's Spectra V3

Postautor: ProScan » ndz sty 08, 2012 5:09 pm

Na to pytanie może kiedyś odpowiem. Ale będzie musiało mieć format małej książeczki.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's Spectra V3

Postautor: Kumulus » sob sty 05, 2013 9:22 pm

ProScan pisze:Na to pytanie może kiedyś odpowiem. Ale będzie musiało mieć format małej książeczki.

:pa

proscan



Czy jest szansa jescze tej zimy poczytać coś nt Spectry ??? Książeczka nawet mała była by super 8)

Przy okazji witam wszystkich w Nowym 2013 i życzę wszystkiego co NAJLEPSZE !!!

:pa
Kumulus
 
Posty: 142
Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm

Re: White's Spectra V3

Postautor: ProScan » ndz sty 06, 2013 1:05 am

Coraz mniejsze szanse na to...

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron