Mały teścik md 318b

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

Re: Mały teścik md 318b

Postautor: endriu624 » sob lut 25, 2012 11:01 am

Ja mam na myśli MD 318 B analogowy wykrywacz bo z nim robiłem testy.
MD 3010 nie znam i nie wydał bym na niego kasy.
endriu624
 
Posty: 34
Rejestracja: ndz kwie 03, 2011 3:50 pm

Re: Mały teścik md 318b

Postautor: Bynak » sob lut 25, 2012 11:52 am

Ja też raczej kasy nie wydałem :D Bynajmniej dużej kasy. Zupełnym przypadkiem stałem się jego posiadaczem gdyż potrzebowałem stelaż do mojego HM Eldorado. A że cały wykrywacz na Allegro wyczaiłem za 120 PLN to nie sposób było nie kupić. Stelażyk leciutki i nie klekoczący się jak w ACE :D Samą elektronikę z sondą później sprzedałem za 180 PLN więc nawet udało się kilka groszy zarobić a stelaż pozostał i służy do tej pory ;) Szczerze powiedziawszy gdyby nie potrzeba posiadania stelaża pewnie nigdy nie stał bym się posiadaczem MD i nie miał bym możliwości jego przetestowania a co za tym idzie nadal żył bym w błędzie i sugerując się powszechnie zawartymi opiniami o tych wykrywkach nadal uważał bym że każdy MD nadaje się tylko do szukania kluczyków pod dywanem.

Pozdrawiam !
Bynak
 

Re: Mały teścik md 318b

Postautor: endriu624 » sob lut 25, 2012 4:26 pm

Miałem dużo pytań na pw odnośnie moich testów MD 318 B i usuniętych filmików .
Filmiki musiałem usunąć bo ktoś próbował je wykorzystać reklamując sprzedawany wykrywacz korzystając z moich testów.
Mimo dobrych wyników z MD pozostałem przy moim BH LoneStar i uważam go za najlepszy wykrywacz do 700-800 zł bo po włączeniu dyskryminacji ten wykrywacz wycina żelazo jednocześnie pokazując kolorek,Tym bardziej że mój teren jest zaśmiecony i ACE nie daje sobie z tym rady i tylko w trybie AL Metal ACE jeszcze w zaśmieconym terenie wyciągnie monetkę jak kopie się każdy sygnał.
Do LoneStar wróciłem po raz drugi i to po zakupie EuroACE doszedłem do takiego wniosku że to bardzo dobry wykrywacz .Tak więc EuroACE powędrowało na allegro a poczciwy Lone wrócił do łask.
Niemniej potwierdzam przydatność MD 318 B i jest on wart uwagi w rozsądnej cenie, bo ten wykrywacz to analogowa konstrukcja ,A majsterkowicze mogą jeszcze znacznie go ulepszyć.
Jest jeszcze jeden analogowy wykrywacz o znacznie większych osiągach lecz tylko czytałem o nim na Niemieckim forum to MD 3030
endriu624
 
Posty: 34
Rejestracja: ndz kwie 03, 2011 3:50 pm

Poprzednia

Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości