Xp Gmaxx II - cewki

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

Re: Xp Gmaxx II - cewki

Postautor: ProScan » wt mar 15, 2016 6:32 pm

na tureckie filmiki w ogole nie patrzę.

Na ruski też mi szkoda czasu - facet pokazuje jak mu reaguje w pobliżu linii energetycznej.

Zawracanie głowy.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Xp Gmaxx II - cewki

Postautor: Groocha » wt mar 15, 2016 8:27 pm

Nie chodziło mi o zmuszanie do oglalądania tureckich filmików nie mogłem znaleźć tego o co mi chodzi gdzie indziej. Przepraszam jeśli odebrał Pan to jako zawracanie głowy. Poprostu mam obawy przed zakupem czy będzie to dobry sprzęt.
Groocha
 
Posty: 7
Rejestracja: wt mar 08, 2016 1:16 pm

Re: Xp Gmaxx II - cewki

Postautor: ProScan » wt mar 15, 2016 8:43 pm

Jak Pan znajdzie jakieś wiarygodne dane, które mogą budzić niepokój to proszę się zgłosić.

Gdybym miał wyjaśniać co pokazują ludzie na youtubie albo dementować co innym wydaje się, że widzą, to nie miał bym czasu na nic innego.

Wątku nie zamykam, ale dyskusję na ten temat ucinam.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Xp Gmaxx II - cewki

Postautor: Groocha » pt mar 18, 2016 10:20 am

Mam jeszcze pytanie dotyczące słuchawek do g-maxxa. Cena tych słuchawek jest Co najmniej przesadzona (prwie 700 zł) za tańszą wersję! Mam na myśli oczywiście bezprzewodowe, tak się zastanawiam na jakiej zadadzie działaja i czy będą współpracować z wykrywaczem jakieś bezprzewodowki z innej firmy? Jeśli tak to jaka firma i model? Pozdrawiam
Groocha
 
Posty: 7
Rejestracja: wt mar 08, 2016 1:16 pm

Re: Xp Gmaxx II - cewki

Postautor: ProScan » pn mar 21, 2016 6:11 pm

A co mają wspólnego słuchawki z tytułem wątku?

:palm

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Xp Gmaxx II - cewki

Postautor: Groocha » pn mar 21, 2016 8:31 pm

Nic nie mają, nie chciałem zakładać osobnego tematu i zaśmiecać forum. Pytanie jak by nie było dotyczy Wykrywacza o którym mowa w temacie.
Groocha
 
Posty: 7
Rejestracja: wt mar 08, 2016 1:16 pm

Re: Xp Gmaxx II - cewki

Postautor: ProScan » pn mar 21, 2016 9:21 pm

Pisanie nie na temat to nic innego jak śmiecenie.

Ja trzymam skarpetki ze skarpetkami, a nie z butami mimo, że to i to służy do zakładania na nogi.

To nie jest wątek WSZYSTKO NA TEMAT Gmaxx.

O słuchawkach do XP są wątki na innych forach. Proszę przeszukać. Np.

http://www.poszukiwanieskarbow.com/foru ... 10&t=46010

Ja nie potrafię wskazać które słuchawki będą pasować do XP Gold/Gmaxx (aczkolwiek wiem że ludzie używają jakichś "zwykłych" na pasmo bodaj 433MHz).

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Poprzednia

Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości