Ace 250 vs Teknetics alpha 2000 przegląd porównania

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

Ace 250 vs Teknetics alpha 2000 przegląd porównania

Postautor: zdzichu » ndz lut 26, 2012 11:42 am

Porównanie tych dwóch tanich wykrywaczy na kilku sondach i ogólne spostrzeżenia
http://www.lefouilleur.com/blog/2012/co ... r-debuter/

tłumaczony link http://translate.google.pl/translate?hl ... md%3Dimvns
zdzichu
 
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Ace 250 vs Teknetics alpha 2000 przegląd porównania

Postautor: Valdzior2 » czw sty 30, 2014 7:09 pm

Witam.Byłem właścicielem T.Alpha 2000,i chcę się podzielić moimi doświadczeniami z tym wykrywaczem.Jest leki i dobrze wyważony ,szybko reaguje na metale,duzy i czytelny wyświetlacz,regulacja głośności,bateria 9v 1szt.Zasięgi na cewce8" takie sobie,moneta srebrna duża ok. 20-22cm,łuska mosiężna 20cm,małe monety 15-18 cm .Dyskryminacja tylko na małe odłamki żelazne,przy większych daje sygnał jak na kolor,kabel od cewki za cienki i często daje fałszywe sygnały przy dotknięciu,trzeba go zaizolować taśmą klejącą co zdecydowanie ograniczafałszywki,Chodzenie na max,czułości niewskazane ze względu na masę fałszywych sygnałów,brak PP-ta też uciążliwe,na mokrym lub wilgotnym podłozu często się wzbudza,wariuje na sygnały z telefonu komórkowego wiec lepiej go wyłączyć,wzbudza się gdy kolega za bardzo zbliży się ze swoim wykrywaczem.Trzeba uważać na klapkę bateri bo łatwo się zsuwa,zgubiłem ją w lesie i musiałem dorabiać.Zapłaciłem za ten wykrywacz 700 zł i uważam że przy wielu wadach jakie ma to na początek może być,choć żałuję że nie kupiłem na początek Garreta Ace 250.Obecnie posiadam Garreta Euro Ace i jestem zadowolony,jaki będzie nastepny jeszcze nie wiem bo apetyt rośnie w miarę jedzenia może Rutus.
Valdzior2
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz lis 24, 2013 10:57 am

Re: Ace 250 vs Teknetics alpha 2000 przegląd porównania

Postautor: ProScan » czw sty 30, 2014 8:05 pm

Dzięki za te uwagi.

Z opisu wynika, że kolega trafił na uszkodzony egzemplarz (nowy czy używany?)

W wyższych modelach (Omega) jest w zasadzie zrozumiale, że na max czułości nie da się pracować (jeśli ktoś może, to znaczy że ma szczęście), ale dla prostej Alphy to nie powinno mieć miejsca.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości