Oprogramowanie Sovereign

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

Re: Oprogramowanie Sovereign

Postautor: malyvako » ndz lut 26, 2012 11:48 am

Witam ponownie. Rozebrałem elektornikę i zdaje się, że wszystko jest w porządku kondensatory całe nie powybijane, nie śmierdzi niczym spalonym jest niby ok. Doszedłem do głośniczka i faktycznie piasku było co nie miara. Zaciekawiła mnie wersja "biosu" wykrywacza pisze Sovereign Elit REV.1.1 hm :shock: czemu montowali stare oprogramowanie do GT?
malyvako
 
Posty: 13
Rejestracja: sob lut 25, 2012 5:06 pm

Re: Oprogramowanie Sovereign

Postautor: ProScan » ndz lut 26, 2012 11:58 am

GT tak naprawdę ma oprogramowanie ze staruszka The Sovereign z początku lat 90-tych. Reszta to tylko kosmetyka, obudowy, sondy itp.

Wiele funkcji dostępnych było na zworkach, które wybierało się u sprzedawcy (nie odpowiem na szczegółowe pytania w tym temacie).

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Oprogramowanie Sovereign

Postautor: bigi » pn lut 27, 2012 10:28 pm

czy to oznacza ze w tej wykrywce mozna bylo cos "podciagnac" na zworkach ? nie pytam o szczegoly tylko o ogolne informacje :D
bigi
 
Posty: 104
Rejestracja: sob sty 20, 2007 9:14 pm

Re: Oprogramowanie Sovereign

Postautor: ProScan » pn lut 27, 2012 10:45 pm

Nie. Nic do podciągnięcia nie było.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron