Dziwna praca DFX'a

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

Dziwna praca DFX'a

Postautor: mspn1 » pt kwie 20, 2012 12:59 pm

Witam ponownie :D
Coś "praca" mojego DFX'a jest "podejrzana" (bardzo słaby zasięg (powietrze i grunt) na dostępnych cewkach (12', DD1400 i eclipse DD))
A był porównywany z xlt, garrettem 950 i 2500.
Może być problem z cewkami, może sam wykrywacz, może te 2 rzeczy się nakładają...
Lub...jest wszystko ok a problem tkwi we mnie i w tym że nie opanowałem go np. wystarczająco dobrze. A ten sprzęt potrafi przerosnąć użytkownika.
Przyznajmy regulacji/ustawień jest w DFX'ie od groma.

A nie chce wysyłać Panu rzeczy które są sprawne i zajmą tylko czas, dlatego przed tym wysłaniem, staram się jak najwięcej dowiedzieć na temat sprzętu jak i samych cewek, aby jak najbliżej sprecyzować co należy wysłać do ew. naprawy/regulacji/strojenia itp.
Pozdrawiam
mspn1
 
Posty: 11
Rejestracja: czw gru 29, 2011 1:56 pm

Re: Dziwna praca DFX'a

Postautor: ProScan » śr gru 05, 2012 11:59 pm

Należy precyzyjnie określić jakie są te osiągi, bo subiektywne odczucia nie mogą być podstawą do wysuwania wniosków, że coś nie działa.

Pomocne mogą być testy, które robiliśmy dla Odkrywcy.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości