czy normalne jest ze Deus nie widzi większych monet niklowy

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

Re: czy normalne jest ze Deus nie widzi większych monet niklowy

Postautor: endi13 » czw wrz 06, 2012 9:50 am

Jaki sprzedawca taki serwis , nagminnie psuje sie klips ładowania w słynnym Deusie a nawet sprzedawca nie raczy udzielić odpowiedzi wielu użytkownikom

http://www.poszukiwanieskarbow.com/foru ... 6&start=60

Jeszce jedno pytanko czy normalne jest ze Deus nie widzi większych monet niklowych typu 20 gr 50 gr z 1923 roku , to znaczy zakres identyfikacji wychodzi poza skale i nie ma Identyfikacji a w przypadku 50 groszówki sygnalizuje dopiero na granicy zasiegu bo z bliska nie . inne wykrywacze sygnalizują prawidłowo jak nap. ace i omega . Żadna zmiana częstotliwości i kombinacje dyskryminacji nie pomagają .
Czuje jeszcze rok i nastąpi masowy napływ szrotów na All. Kto mógł sprzedał żen-cha za wczasu i mniej stracił

http://www.youtube.com/watch?v=sXsGZZ_G ... e=youtu.be
endi13
 
Posty: 7
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 11:38 am

Re: czy normalne jest ze Deus nie widzi większych monet niklowy

Postautor: ProScan » czw wrz 06, 2012 10:08 am

Ten pan nie jest żadnym przedstawicielem producenta, tylko zwykłym (tutaj powinien paść epitet uzupełniający) sprzedawcą. Jak wygląda normalne przedstawicielstwo XP można zobaczyć np. w Czechach - u nas jest żenada, za którą odpowiada firma XP.

Co do wad, to należy walczyć o swoje prawa. Dotyczy to zarówno łamiących się klipsów jak i braku detekcji niektórych przedmiotów. Ja od razu zawracałbym się do producenta o wyjaśnienie, a do handlarza tylko z reklamacją.

Co do tego ostatniego problemu, to nie chce mi się wierzyć, żeby ten detektor miał problem z niklem. Może to wada konkretnego egzemplarza, albo jakieś ustawienia, o których tutaj nie wiemy. Filmik na youtubie niczego nie wyjaśnia. Widać ze był robiony w pomieszczeniu. Mam nadzieję, że moneta nie leżała na podłodze.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: czy normalne jest ze Deus nie widzi większych monet niklowy

Postautor: endi13 » czw wrz 06, 2012 10:31 am

Tu jest cytat tego sprzedawcy z wyżej wklejonego linku PS
Denar pisze: Akurat mam 50 groszy 1923 i nie jest wykrywane jedynie blisko cewki


Czyli jest coś na rzeczy
Poczekamy jak ktoś potwierdzi test na tych monetkach . Mi sie wydaje ze problem leży wielkości trochę większe od naszej złotówki
endi13
 
Posty: 7
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 11:38 am


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości