v3- słuchawki bezprzewodowe-blacklight

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

v3- słuchawki bezprzewodowe-blacklight

Postautor: wiking10 » pn gru 24, 2012 10:21 am

Witam.
Spostrzeżenia po wczorajszym spacerze - po zmniejszeniu natężenia światła wyświetlacza do 4 zanikł sygnał dźwiękowy ze słuchawek bezprzewodowych. Początkowo myślałem, że coś się pokitrało. Po wymianie baterii w słuchawkach takie zachowanie powtórzyło się. Przedział 4-6 niektóre sygnały były pomijane przez słuchawki. 7 i wyżej wszystko szło na słuchawki tak jak powinno. Próby powtórzyłem w domu - wynik taki sam.
Czyżby oszczędność energii - sprzęgniecie obniżonego natężenia z odłączaniem stopniowym słuchawek?
Nie spotkałem się z opisem takiego zjawiska, w instrukcji być może przeoczyłem.
pozdr.
wiking10
 
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:58 pm
Lokalizacja: dolnosląskie

Re: v3- słuchawki bezprzewodowe-blacklight

Postautor: Kumulus » wt gru 25, 2012 1:37 pm

Sprawdziłem z ciekawości u siebie . Nie mam żadnych z wyżej opisanych objawów . Mam VISION-a z softem 1.0. 8)
Kumulus
 
Posty: 142
Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm

Re: v3- słuchawki bezprzewodowe-blacklight

Postautor: wiking10 » wt gru 25, 2012 6:53 pm

noo to nie wiem. :smt017 Wielokrotnie sprawdzałem - powtarzalność wskazywałaby na celowość. sprzęt działa normalnie, nie ma żadnych niepokojących przypadłości.
A tak na marginesie - szkoła jaką dostałem przy xlt i dfx-ie ( frustracja, frajerskie lenistwo programów z netu, chęć roz...nia o najbliższe drzewo a później błogi stan zrozumienia) teraz procentuje. Aby dać wyraz odrobiny próżności dodam, że z politowaniem patrzę na gości, którzy po kilku tygodniach sprzedają v3... kiepska,... do dupy, ...słaby zasięg. A tak naprawdę ma więcej niż 4 nastawy. :lol:
pozdr.
wiking10
 
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:58 pm
Lokalizacja: dolnosląskie

Re: v3- słuchawki bezprzewodowe-blacklight

Postautor: Kumulus » wt gru 25, 2012 8:19 pm

Masz rację , sprzęt jest wymagający myslenia :D a xlt czy dfx jest dobrym doświadczeniem .
Ja tam w tym momencie nie wyobrażam sobie żadnego innego wykrywacza a moja "miłość" trwa już 3 lata :smt049 i wciąż potrafi zaskoczyć .
Dzięki za to że dzielisz się swoimi spostrzeżeniami :smt020
Może jeszcze ktoś się odezwie i sprawdzi jak to jest u niego ???

:pa
Kumulus
 
Posty: 142
Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm

Re: v3- słuchawki bezprzewodowe-blacklight

Postautor: ProScan » śr gru 26, 2012 4:19 pm

Także nie obserwuję tego zjawiska. A co to znaczy "zanikł sygnał"? Zerwała się komunikacja, czy Threshold spadł do zera?

Jaki jest ustawiony poziom Threshold i inne nastawy audio?

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: v3- słuchawki bezprzewodowe-blacklight

Postautor: wiking10 » śr gru 26, 2012 9:06 pm

Witam.
1. Threshold - bez żadnych zakłóceń.
2. Dźwięki sygnalizujące przedmiot rozjeżdżają się od ok. 6 i zanikają przy nastawie 2.
3. Nie wprowadzałem zmian do nastaw audio hi-pro.
4. Wskazania słupków na wyświetlaczu poprawne.
wiking10
 
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:58 pm
Lokalizacja: dolnosląskie


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości