Cewki Detech - zakup używek

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

Cewki Detech - zakup używek

Postautor: tom_23 » wt lut 05, 2013 10:38 am

Rozglądam się za używaną cewką Detecha do MXT i widzę różne oznaczenia: Excelerator, Excelerator 2, Excelerator 2 pro, Exc. EQ2 pro, itd. Czy to są serie? Może ktoś z Kolegów posiada wiedzę w tym temacie, co jest dobre, co warto polecić, a czego nie ( bo np. jest przesztarzałe, ciężkie, niestabilne, itp).
tom_23
 
Posty: 35
Rejestracja: śr wrz 05, 2007 3:01 am
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Cewki Detech - zakup używek

Postautor: ProScan » wt lut 05, 2013 12:38 pm

Ja nie mam ścisłych informacji co Bułgarzy wyprodukowali i jak to sobie ponazywali.

Odradzić na pewno mogę te najwcześniejsze wersje (chyba Excelerator bez literek się to nazywało), które miały formę żywicznego odlewu. Szajs totalny.

Jak już Kellyco dało im zarobić, to zainwestowali w termoformowane skorupy z ABS i zaczęło to być do czegoś podobne.

Co do "stabilności", to jest to cecha indywidualna - jak będziemy mieli szczęście, to sonda będzie wyjątkowa stabilna, a jak pecha, to nie. Ze swej natury (i z fizyki) większe szanse by być stabilne mają sondy mniejsze.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości