Test Deusa E traca Visty Smart Gold i Omegi

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

Test Deusa E traca Visty Smart Gold i Omegi

Postautor: zdzichu » pt maja 03, 2013 7:29 am

Witam jak można wrzucę test sprzętów tak zwany łeb w łeb na najbardziej optymalnych nastawach Deus Etraca i Dwóch wypożyczonych na moją prośbę czyli Bułgarów Visty Gold 25khz i Smart 15,7khz . Przy okazji sprawdziłem cewkę 13" Detecha z wad muszę powiedzieć że ma cholernie sztywny kabel , nie wiem co będzie w zimę .
Deus powyżej pewnej granicy gubi ID na wyświetlaczu pokazuje dwie kreski poprzeczne chodzimy na czuja, ale wykrył wszystkie cele . Deus i ETrac testowany był przez doświadczonego Pana znającego temat.
https://www.youtube.com/watch?v=Ypla-w6eUdo
zdzichu
 
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Test Deusa E traca Visty Smart Gold i Omegi

Postautor: ProScan » pt maja 03, 2013 9:36 am

Jeśli ktoś jest chętny na zrobienie jakiegoś skrótowego opisu z wnioskami, to bardzo proszę.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Test Deusa E traca Visty Smart Gold i Omegi

Postautor: lutek15 » wt maja 07, 2013 8:23 pm

Litości!! Kto śmiga z E-trackiem na fabrycznej dyskryminacji??? :D
lutek15
 
Posty: 6
Rejestracja: czw wrz 04, 2008 3:15 pm

Re: Test Deusa E traca Visty Smart Gold i Omegi

Postautor: zdzichu » śr maja 08, 2013 8:47 am

Pięć wykrywaczy było ustawione tak żeby nie widziały gwoździa Etrac czułość 28 , okrągłe zawleczki butów kolegi były sygnalizowane :)
Visty pokrętło pozycja godziny 11 nie widzą gwoździa .
W teście na biżuterię i eurocentówki Etrac był ustawiony w jego ALLmetalu złotą zawieszkę sygnalizował jako stalowy śmieć i w pozycji dyskryminacji gwoździa nie pokazywał złota .
zdzichu
 
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Test Deusa E traca Visty Smart Gold i Omegi

Postautor: lutek15 » śr maja 08, 2013 5:58 pm

Przy takim ustawieniu dyskryminacji dziwię się że widział cokolwiek ( 4 minuta 29 sekunda filmu).Odnośnie zawieszki, jak dla mnie nie był to sygnał na żelazo lecz właśnie na złoto lub cienką srebrną monetkę.
lutek15
 
Posty: 6
Rejestracja: czw wrz 04, 2008 3:15 pm

Re: Test Deusa E traca Visty Smart Gold i Omegi

Postautor: zdzichu » śr maja 08, 2013 8:16 pm

17 cm to nie jest zły wynik wierze każdy by chciał więcej, może jak by była zakopana na 19 to by chwycił . Pomiar Etraca na mała mosiężna monetkę oscyluje w podobnych granicach co jego rówieśnika Safari , kiedyś nawet Pan Piotr testował safari .
Jesli interesują kolegę testy Etraka tu są w warunkach że tak powiem laboratoryjnych .
http://www.youtube.com/watch?v=URwB7r_Z1Oc
zdzichu
 
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości