Rutus Argo i inne detektory (video)

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: zdzichu » wt lip 16, 2013 7:28 pm

Porównanie z popularnym moneciakiem detektora krajowego producenta :? .
https://www.youtube.com/watch?v=7yWFUQ2_3DA
zdzichu
 
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: Sergiusz » pn wrz 23, 2013 2:27 pm

Ooo Zdzichu nawet tutaj wklejasz linki do swoich spreparowanych testów.Jak Ja i inni użytkownicy na you tube zaczęliśmy wytykać błędy w ustawieniu Argo w Twoich filmach to zacząłeś kasować nasze komentarze.Tutaj się schowałeś z tym filmem :smt021
Nie wierzę ,że twój wspólnik z Argo jest aż takim laikiem w zakresie obsługi Argo.Ustawił go jak najgorzej tylko umiał.
Argo na sondzie DD 29cm zakopany 1gr widzi w zakresie koloru z 29cm!
Sergiusz
 
Posty: 12
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 4:17 pm

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: zdzichu » pn wrz 23, 2013 5:20 pm

Myślę ze ten Argo został i tak przyzwoicie potraktowany kolega nie chciał pokazać go z testem z cegłą a mam nagrane . W porównaniu do ACE 250 SPorts pack z cewka 12" nie zamienił bym sie nie mówię o sondzie 13'' NEL ( nie wiem jak z ultimate ) . Ace w standardzie ma sondę 9" .Argo ma tyle ustawień żę można zarzucić wszystko i w nieskończoność to taki wabik na jelenia .
No ale na forach sponsorowanych robionych pod kontem sprzedaży wszystko jest możliwe że złapie 1 grosz z 29 cm zakopany w gruncie .
zdzichu
 
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: Sergiusz » pn wrz 23, 2013 5:54 pm

Argo ma niewiele ustawień i jest dość prosty w obsłudze a jeśli dla kogoś to zbyt wiele żeby dać radę no cóż. .Już Ci pisałem w komentarzu do filmu na You Tube który szybciutko skasowałeś min,że na filtrze czwartego rzędu Argo ma znacznie mniejszy zasięg niż na filtrze Relikt(dla 5 zakopanych gr około 8cm różnicy) i ,że test ma sens tylko na ustawieniach jakich się chodzi na co dzień czyli filtr Relikt,maskowanie 3,czułość taka na jaką warunki terenowe pozwalają(u mnie najczęściej 44-46)dyskryminacja nie mniej niż -80,szybkość normalna,częstotliwość 6622,wzm. audio na słuchawkach nie mniej niż 25 a jeśli na głośnikach to najlepiej max, tryb dynamiczny.
Zasięg Argo dla 1gr który podałem wcale jeszcze nie musi być zasięgiem granicznym na tą monetę ponieważ zakopałem ją od tak w pierwszym lepszym lesie.Już tyle osób ma Argo z DD 29cm ,że w błąd wprowadzić możesz tylko tych co jego nie mają no ,ale przecież taki Twój sponsorowany cel.
Sergiusz
 
Posty: 12
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 4:17 pm

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: zdzichu » pn wrz 23, 2013 6:11 pm

Kolego masz tam drugi film a tymi i nastawami nie ma nic nadzwyczajnego zwykłe minimum . Argo to stara platforma rozdmuchana pjarowo . W trybie dyskryminacji nie ma możliwości zeby nawet na największej cewce uzyskać 29 cm na jeden grosz jak tak piszesaz to jest nieprawda . Oprucz cewek rutusa żaden inny producent nie produkuje do niego alternatywnych cewek i nigdy raczej nie będzie
zdzichu
 
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: aliens » pn wrz 23, 2013 6:28 pm

moje komenty tez szybko skasował, a ten co trzyma Argo nie dosc ze gada jak paralita to jeszcze macha tym detektorem jak slepy biała laska i co on chce udowodnic ,ciemnogrod...
aliens
 
Posty: 15
Rejestracja: sob kwie 24, 2010 2:02 pm

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: Sergiusz » pn wrz 23, 2013 6:30 pm

Fakt alternatywnych pewnie nie będzie bo oryginalne są zbyt tanie(dd 29cm 450zł) żeby jakiemuś nelowi opłacało się zrobić swoje.Następną sprawą jest to ,że taka DD 29cm jest świetnie zrobiona i trudno by było komuś ją podrobić.Jest bardzo stabilna i ma znaczny przyrost zasięgu w stosunku do CC 24cm.
Oglądałem jakiś czas temu jakiś Twój film w którym Argo widział wszystkie testowane przez Ciebie monety i na tym był koniec tzn. nie pokazałeś wszystkiego bo jak wszystko widział to co inne wykrywacze to powinieneś zakopać monety głębiej i pokazać prawdę a nie okrajać test do swoich z góry zaplanowanych potrzeb.Nie wierzę ,że nie znasz prawdziwych zasięgów Argo bo pewnie to sprawdziłeś ,ale Tobie nie zależy na prawdzie tylko na Twoim interesie.
Sergiusz
 
Posty: 12
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 4:17 pm

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: ProScan » pn wrz 23, 2013 6:43 pm

Nie widzę problemu, by Sergiusz zrobił swój własny filmik i wrzucił go na youtube. Kto ogląda takie rzeczy (bo ja nie), to sobie porówna.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: Sergiusz » pn wrz 23, 2013 9:19 pm

Moje testy ziemne które wykonałem po zakupie DD 29cm zamieściłem na http://www.rutus.info/ w wątku " Argo.Test porównawczy CC24cm kontra DD 29cm" . Część z nich można zobaczyć w drugim numerze Kwartalnika Ziemi Suskiej "Śladami Historii"
Wszystkie testy są bardzo dokładnie wykonane i zmierzone z podaniem parametrów ze strojenia do gruntu,więc każdy średnio zaawansowany użytkownik będzie wiedział o co kaman.
Nie planuję jak na razie kręcenia filmów.Testy które wykonałem zrobiłem na prośbę użytkowników z ww. forum a i także dla siebie dla samej wiedzy a dzięki nim nikt mnie nie oszuka i nie okłamie.Świadomość poznawania słuszności dokonywanych przeze mnie wyborów a w szczególności dotyczących mojego portfela jest dla mnie bardzo ważna.
Sergiusz
 
Posty: 12
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 4:17 pm

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: zdzichu » pn wrz 23, 2013 10:31 pm

Jakim cudem w trybie dyskryminacja może widzieć więcej jak w trybie mix . Pomiar był dokonany w trzech trybach o dziwo w statycznym wypadł najsłabiej groszówki nie widział z 20 cm
Jak byk widać ze w trybie mieszanym łapie w granicach 20 no na 23 cm coś popiskuje może kamyk . Mogę się założyć ze gospodarz tego forum miał nie jeden detektor w swoim reku i raczej żaden nie łapał 1 groszówki zakopanej w granicach 29 cm ze wskazaniem na kolor przy sądzie tej wielkości co podałeś, musiał by mieć moc bardzo dużo większa od kultowego XLT . :) Uwierz zna sie ten Pan na rzeczy . Chyba że dostałeś jakiś specjalny egzemplarz GT i parę prezentów .

Nie mam interesu zaniżać czy zawyżać i wierze w umiejętności swoje i kolegów i rzeczy sa przedstawione w tamtym terenie realnie w porównaniu łeb w łeb z innym urządzeniem pomiarowym .

PS dle tego nie czytam waszego kwartalnika z Susza kolego Regis moderatorze na swoim forum
zdzichu
 
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: Sergiusz » wt wrz 24, 2013 8:28 am

A ty znowu swoje o tym zmanipulowanym filmie.Napisałem już ,że filtr czw. rzędu na jakim Twój wspólnik sprawdzał zasięgi jest najpłytszym.Różnica na Argo między filtrami relikt a czwartego rzędu przy założonej sondzie CC 24cm dla zakopanych 5gr wynosi około 8cm ,więc inaczej nazwać Twojego filmu nie można jak tylko celową manipulacją.Myślę ,że w celu pogorszenia zasięgu ustawiliście częstotliwość i korekcje kamieni na skrajną .Ty się za ProsScanem nie chowaj.
Co do forum rutus.info to powiem Ci,że założył je użytkownik rutusa który poprosił producenta o wykorzystanie nazwy rutus w nazwie forum.Kilka miesięcy temu My sami forumowicze zrzucaliśmy się na opłatę domeny.Producent A.R. na naszym forum nie jest ani moderatorem ani nawet vipem tylko zwykłym forumowiczem bez żadnych przywilejów.Co do kwartalnika to mieszkam na drugim końcu polski w stosunku do rejonu w którym wychodzi.Tak jestem od kilku miesięcy moderatorem na naszym forum a to właśnie dlatego ,że mam wiedzę co do rzeczy o których piszę,robię w przeciwieństwie do takich ludzi jak Ty i Twoi wspólnicy z Twojego sklepu z garretami.
Sergiusz
 
Posty: 12
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 4:17 pm

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: zdzichu » wt wrz 24, 2013 10:03 am

Nie trzeba filmu forum zabolało prawda #-o żeby wiedzieć ile wyciska wykrywacz rutusa tylko nikt o tym nie wie bo uwalają piszących wszędzie taki marketing zawodowy .
Moderatorku forum rutusa sprawdzaliśmy go na filtrze relikt dyskryminacja -80 i 50 euro centów widział na głębokości 25 cm na 30 nie widział moze na 28 cm by chwycil.
W każdej chwili mogę zweryfikować inne nastawy i pokazać słabe strony ale co to zmieni .

Lubimy czasami sobie posprawdzać z przyjaciółmi i nikt by sobie nie pozwolił na manipulacje bo po co !!! i pokazać jak cos chodzi a jak powinno , taki przywilej . nie trzeba mieć sklepu i być sprzedawcą jak sie ma przyjaciół i jest sie obiektywnym .

Zmieniłem nazwę konta YT z Zdzichu na nazwę "Wykrywacze Metali " w Google żeby użytkownik mógł szybciej znaleźć w sieci materiały . I ta nazwa będzie zarezerwowana już dla mnie na zawsze .
Pozdrawiam do zobaczenia >>>bez odbioru .
zdzichu
 
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: ProScan » wt wrz 24, 2013 4:06 pm

Twoi wspólnicy z Twojego sklepu z garretami.


Zdzicho, jeśli faktycznie masz sklep z wykrywaczami, to proszę o informację, bo sprzedawcy są specjalnie oznakowani na tym forum, żeby każdy czytający wiedział, kto jest kim.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: zdzichu » wt wrz 24, 2013 5:28 pm

Nie nie ma m na filmiku widać starego zdezelowanego kilku letniego ale świetnie działającego Ace 250 kolegi z wmontowanym potencjometrem jego cewkami , moją czteroletnią omegę . Deus był roczny kolegi i półroczny Etrac i dwie wypożyczone visty .
Pozdrawiam .
zdzichu
 
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: Sergiusz » czw paź 31, 2013 10:36 pm

Zdzichu dość już Twojego krętactwa.Miarka się przebrała.Postanowiłem obnażyć Twoje kłamstwa kręcąc uczciwe,rzetelne testy ziemne dla Argo.Na początek przedstawiam dwa moje testy pierwszy to hełm w skarpie widziany przez Argo z 130 cm a drugi to test na boratynce w skarpie którą Argo widzi z 33 cm.Oba testy przeprowadziłem na sondzie DD 29 cm.Nakręciłem więcej testów ,więc wkrótce wrzucę je na you tube..Tyle,że nie znajdziesz już nawet odrobinki wolnej przestrzeni dla twych dalszych prób matactwa.Sądzę,że wkrótce zapadniesz się pod ziemię i przestaniesz pisać spod obecnego Twojego nicka,ale jestem pewien ,że reaktywujesz się na forach pod kolejnym nowym nickiem.
http://www.youtube.com/watch?v=rv5PY3PdY5E
http://www.youtube.com/watch?v=iVkQlgZIftI

Ja także nigdy nie ufałem gazetowym i internetowym testom.Jestem zdania ,że jak chcemy się przekonać gdzie leży prawda to powinniśmy sami to sprawdzić.
Ostatnio zmieniony sob lis 02, 2013 9:20 am przez Sergiusz, łącznie zmieniany 1 raz
Sergiusz
 
Posty: 12
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 4:17 pm

Następna

Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości