Rutus Argo i inne detektory (video)

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: ProScan » czw paź 31, 2013 10:47 pm

:smt015
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: zdzichu » pt lis 01, 2013 7:55 am

Naucz sie przede wszystkim robić coś dobrze bo ja narazie widze mocno sfrustrowanego naganiacza robiącemu sobie samemu krzywdę , jakby usiłującego sprzedać każdą sztukę i pokazywać coś co jest nie możliwe w normalny świecie . Strasznie wyje
Przede wszystkim nie pokazałeś co jest za tą linijką( jest tam przyklejona miedziana blaszka )wystarczyło obrócić i ne ma testu na kilku głębokościach od najmniejszej do największej wpakowałeś kawałek miedzianej blachy z tyłu linijki i chwalisz sie tym :uhaha
inne fora mnie nie interesują bo nie ma tam merytorycznej dyskusji jestem zarejestrowany tutaj pod moim drugim imieniem tutaj od wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Pytanie do Proscana na które chce usłyszeć obiektywną odpowiedz czy miał Pan kiedyś jakiś wykrywacz który łapał boratynkę lub inna monetkę o średnicy 15 mm na głębokości ok 33 cm na sondzie podobnej wielkości w trybie dyskryminacji z takim temperamentem jak na filmie ogólnie czy uzyskał pan taki pomiar .
zdzichu
 
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: Sergiusz » pt lis 01, 2013 10:30 am

I kto to mówi ? Człowiek który sam potrafi skopać każdy test i pokazać ,że kanarek zawsze jest najlepszy . Do hełmu też było coś przyklejone ? :lol: Może niewidoczne wiadro a może stalowy kociołek ? :lol: Wkrótce zrobię nowe testy.Będzie 1/2 silber groscha,1gr współczesny i powtórzę test boratynki a to wszystko na przezroczystej miarce.Wszystko będzie jeszcze lepiej pokazane,ale i tak wiem ,że coś znowu wymyślisz . :^o
Sergiusz
 
Posty: 12
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 4:17 pm

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: ProScan » pt lis 01, 2013 10:42 am

Nie angażuje się w tego typu spory pomiędzy użytkownikami.

Ja na testy internetowe nie patrzę, bo wieloktronie już przekonałem się że nie można im ufać.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: Sergiusz » sob lis 02, 2013 9:12 am

Tak jak pisałem wcześniej ustawienie dyskryminacji na zero odrzucając ty samym wskazywanie przez Argo stali nie ma wpływu na jego zasięg.Kolejny dowód to test na 1gr i powtórzony test na boratynkę na których zmieniam nastawy dyskryminacji.
http://www.youtube.com/watch?v=EJWf6OtgBb4 8)

Tutaj mój test na klamrę pruską która przy dyskryminacji ustawionej na zero jest widziana z 65 cm.
http://www.youtube.com/watch?v=dLRTuu9cOdw

Ja także nigdy nie ufałem testom gazetowym i internetowym.Jestem zdania,że jak się chcemy przekonać jak jest naprawdę to sami musimy zrobić swoje testy.
Sergiusz
 
Posty: 12
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 4:17 pm

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: ProScan » sob lis 02, 2013 2:11 pm

To proszę o jeszcze dwa wyjaśnienia.

Czy to nieustanne wycie Rutusa jest normą? Ja bym zwariował po 5 minutach.

Zdzichu zarzuca Panu naganiactwo. Czy jest Pan związany jakoś biznesowo z Rutusem?

I to samo pytanie do Zdzicha - czy jest w jakikolwiek sposób związany z którymkolwiek sprzedawcą wykrywaczy/akcesoriów?

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: zdzichu » sob lis 02, 2013 4:34 pm

Sergiusz pisze:http://www.youtube.com/watch?v=EJWf6OtgBb4 8)

Tutaj mój test na klamrę pruską która przy dyskryminacji ustawionej na zero jest widziana z 65 cm.
http://www.youtube.com/watch?v=dLRTuu9cOdw

Ja także nigdy nie ufałem testom gazetowym i internetowym.Jestem zdania,że jak się chcemy przekonać jak jest naprawdę to sami musimy zrobić swoje testy.


Co za intro poczułem sie ja w multikinie ale przejdę do szczegółów
Moderator a zarazem właściciel forum rutus.info popełnił szereg błedów celowo
Po pierwsze- nie przeprowadził testu skokowo co nap 5 cm , czemu bo przy przemiataniu ciagłym i wyciągnięciu linikji w tym przypadku ekierki było by sychac przerwanie sygnału i zmniejszanie sie co kilka centymetrów przy wsadzaniu głebiej .
Głębokości 10cm dźwięk by wyraźnie spadał aż do głębokości 20cm gdzie by wyraźnie ucichł
czyli kolejna manipulacja celowa .
nie było widać jednoczesnego machanie i wsadzania celu w skarpie przy wysuniętej ekierce i reakcji na natychmiastowe wsadzenie przy wykadrowanej kamerze we wkop.

Po drugie- ja widzę na wielkim monitorze przy wycentrowanej ekierce zupełnie inną monetę
1,26 minuta filmu . moneta ma ponad 22mm może wiecej i jest bardzo gruba kilka nałożonych na siebie obiektów. Obrazek
Po Trzecie - 3,07min zasięg na boratynkę wzrasta z 33cm na ponad 34cm trzymał w powietrzu ok 1,5 cm :uhaha
i nie widać co sie dzieje w samej skarpie
Po czwarte - 2,36 min do 2,47 min nasza uwaga jest skupiona na nastawach rutusa nie widzimy co sie dzieje w skarpce , kolega sergiusza podmienia ekierki, i szykuje sobie grunt pod pomiar jednego grosza

Po piąte - 3,22 minuta wyciąga podmienioną ekierkę
i pokazuje zupełnie inna monetkę widać na proporcjach ekierki
Obrazek
Po szóste -w sytuacji jednego grosza sytuacja była zmanipulowana nie sprawdził czy coś nie siedzi nie widzieliśmy tego wsadził w skarpę w której siedział obiekt zupełnie innego pochodzenia .
Po siódme - 6 minuta na skarpie lezy stalowa metrówka widać i słychać ze łapie metrówkę
Obrazek
Sergiusz teraz pojechał po bandzie ,czyżby nie zdążył przysypać liśćmi :uhaha :yikes

Prawdziwe kuriozum nie ma wpływu maskowania na rzekomą monetke jedno groszową na głębokości 29cm radze się przyjrzeć . Taka stalowa metrówka generuje większa amplitudę niz 4" gwoźdź

Po ósme nie stroi sie tego detektora do gruntu tylko odpala i straszne rycz co jest grane :palm , kiedyś zazucił mojemu koledze ze nie stroił do gruntu wielo punktowo he he

Podsumowanie
Na tej magicznej nastawie wyciu co słychać i co było widać przy krótkich szarpanych szybkich ruchach detektor reagował na sam szybki dynamiczny ruch co przyczyniło sie znaczaco do tych rezultatów . Sprawnie oko wychwyci ten trick oszustwo =D>
No i rozwiązałem zagatke naszego pana magika

Dziwi mnie ta postawa pobudzenia niepokoju i wielkiej nerwowości w tym materiale ?

Kolejnego linku nie miałem zamiaru odpalać i analizować tejdurnoty wystarczy mi to co zobaczyłem na pierwszym.
Ale
nie dało mi to spokoju i widać jak byk przyklejoną stalowa metrówke do listewki na skraju skarpy gdzie przy przemiataniu wciska pod sterownikiem spust PP i mamy super mocny sygnał na każdy zakop


ProScan pisze:To proszę o jeszcze dwa wyjaśnienia.

Czy to nieustanne wycie Rutusa jest normą? Ja bym zwariował po 5 minutach.

Zdzichu zarzuca Panu naganiactwo. Czy jest Pan związany jakoś biznesowo z Rutusem?

I to samo pytanie do Zdzicha - czy jest w jakikolwiek sposób związany z którymkolwiek sprzedawcą wykrywaczy/akcesoriów?

:pa

proscan
:shock:


Kolegi sergiusza niczym nie prowokowałem sam wyskoczył w dyskusje z zarzutami wyssanymi z palca .Nie znam tego pana . Ja jestem zwykłym użytkownikiem hobbystą amatorem , lubiącym nowe gadżety i eksperymentującemu z nimi Jeśli już to pisze prawdę .
Kolega Sergiusz ma zgoła inną profesje jest właścicielem forum które ma wpływ na Polski rynek detektorów i zamieszcza nieprawdziwe treści tu które wpływają na opinie publiczną .
I dysponuje sporą rzeszą przyjaciół którzy mu pomagają przecież to widać monitorując fora . jedne i te same osoby wszędzie .
O dziwo działania tego pana (raczej nastolatka) mogą przynieść wręcz zgoła inne skutki jeśli będzie upubliczniał i sam ingerował tego typu manipulacjami .Po tym co zobaczyłem to forum reprezentowane przez tego pana straciło w mojej opinii jaką kol-wiek wiarygodności i obiektywizm nie wspominając PANU SERGIUSZU.
No ciekawe co teraz nakreci :pa


Co do testów Jeszce zamieszce video w jednym wątku testy optimy na cewce 29cm na groszówke i inne monetki . Podkreślę ze testy są niezależne
http://www.youtube.com/watch?v=RrBoinIlO7w
Dyskryminacja: 0
Kamienie magnetyczne: 0
Wzmocnienie audio: 30
Maskowanie: 1
Częstotliwość: 1
Ilość tonów: 3
Czułość: 45
zdzichu
 
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: Sergiusz » ndz lis 03, 2013 7:22 pm

Widzę ,że nakręciłeś kolejny film na swoim nowym koncie na you tube,ale tym razem z Optimą :^o :^o :^o
Czyli jednak biedronka ... :uhaha :uhaha :uhaha
Sergiusz
 
Posty: 12
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 4:17 pm

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: zdzichu » ndz lis 03, 2013 7:49 pm

martw sie o swoje oszustwa medialne
testy zrobił całkiem kto inny
http://www.poszukiwanieskarbow.com/foru ... le&u=23039
i zamieścił w tym watku
http://www.poszukiwanieskarbow.com/foru ... 6&start=45
zdzichu
 
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: rutus » pn lis 04, 2013 3:42 pm

Witam !

Miałem się nie odzywać ,ale z drugiej strony nie widzę powodu dla którego miałbym siedzieć cicho.

1 - Panie Piotrze, można to ściszyć regulacją poziomu sygnału wiodącego. Gdyby buczało tak cały czas, to byłoby to idiotyczne.

2 - Fakt, Regis strzelił gafę - test Optimy jest wykonany przez kogoś innego niż zdzichu.

3 - Teksty o podmianie monet , blaszkach to zwykłe bzdury. Zawsze można pisać coś takiego, i zawsze ktoś w to uwierzy. Identyczne rzeczy można napisać o filmach zdzicha na YT. O wszystkich 69 filmach z Omegą lub Vistą w roli głownej.

4 - Trzeba oglądać porządnie - to nie stalowa metrówka tylko miarka krawiecka ( końcówki zdjęte) przyklejona do wędki. Nie róbcie z Regisa idioty. Na filmie WIDAĆ ,że metrówka leży poniżej skarpy ( a więc dostatecznie daleko żeby nie miała wpływu na pomiar . Regis o miarce przyklejonej do wędki mówi tutaj :
http://www.youtube.com/watch?v=iVkQlgZIftI po drugiej minucie filmu.

5 - Nie robię z Regisem żadnych interesów. Jeśli ktoś mi wierzy to OK, jeśli nie - jego problem. Forum rutus.info powstało niezależnie ode mnie i nie jest sponsorowane.

6 - Zdzichu jest jedyną osobą w kraju która narobiła 69 filmów na YT na temat wykrywaczy. Wszystkie chyba jak jeden, bardzo pochlebne o Omedze i wykrywaczu Vista ( jak to się odmienia ? ) . 69 filmów - to kupa czasu, i energii.....
Zdzichu jako jedyna osoba w kraju sklonowała swoje nicki w celu chamskiego uwiarygodnienia kłamst na mój temat :
http://www.poszukiwanieskarbow.com/foru ... 8&start=15
informacja na ten temat pojawia się tutaj :
http://www.poszukiwanieskarbow.com/foru ... 0&t=112439
W tej chwili wrócił na PS jako nowy1234 i dalej robi swoje .

To tyle, co do wiarygodności i uczciwości zdzicha
rutus
Producent
 
Posty: 68
Rejestracja: wt sty 23, 2007 10:07 pm

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: zdzichu » pn lis 04, 2013 5:07 pm

witam gościnnie w moim watko Panie Rutyna czekałem na to czekałem
Raczej nikt nie uwierzy ze Pana rutus szarpie z gruntu monetki o średnicy 15mm z głębokości 34cm i to jeszce z takim zapałem .Mógłby panu pozazdrościć najlepszy inżynier najnowszych technologi detektorystyki na świecie .
nawet mój nowiutki GMP w porywie bierze 27cm przy sprzyjających warunkach
A pana optima łapie na sądzie 29cm boratynkę na poziomie ace 250 czyli jakieś 17 cm porównując ceny to jest sie czym martwić Podobnie jest z pana argo różnice są niewielkie malutkie centymetry


Co do nicków zwłaszcza na forach sponsorowanych przez Pana i opłacanych z miejsce na serwerze . Zreszto kogo to obchodzi .
Przez to nie urosną parametry pana detektora no może wirtualnie . :uhaha
Nawiasem mówiąc dziwie sie drugiemu czołowemu krajowemu producentowi czemu nie bierze przykład z Pana Arkadiusza
Ostatnio zmieniony pn lis 04, 2013 5:39 pm przez zdzichu, łącznie zmieniany 2 razy
zdzichu
 
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: ProScan » pn lis 04, 2013 5:30 pm

Kolega Zdzichu nazbyt się gorączkuje i rzuca oskarżenia zbyt daleko idące, niepoparte niczym poza jego słowem i "wydajemusiami". Poza tym używa języka przypominającego tylko z grubsza polski, co nie jest zgodne z regulaminem. Chyba że chce się spotkać w "sondzie". #-o

To że testy wydają się komuś niewiarygodne nie oznacza, że były robione w złej wierze, czy są wręcz oszukańczo zmanipulowane. Kto chce ten niech sobie wierzy. To uwaga dla obu stron.

Ja już kiedyś mutację kolegi Zdzicha wywaliłem z forum za trolowanie i za bombardowanie bezwartościowymi testami, więc proszę uważać bym nie użył tej radykalnej opcji ponownie.

8)

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: rutus » pn lis 04, 2013 6:53 pm

:^o
Ostatnio zmieniony pn lis 04, 2013 7:36 pm przez rutus, łącznie zmieniany 1 raz
rutus
Producent
 
Posty: 68
Rejestracja: wt sty 23, 2007 10:07 pm

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: rutus » pn lis 04, 2013 7:36 pm

Na dodatek sklonowany...
rutus
Producent
 
Posty: 68
Rejestracja: wt sty 23, 2007 10:07 pm

Re: Rutus Argo i inne detektory (video)

Postautor: zdzichu » pn lis 04, 2013 8:09 pm

Jest coś takiego jak adresy IP , DNs , skrzynka pocztowa i domena nie jestem specem od komputera ale zawsze można porównać .
Bez odbioru .
Pozdrawiam .
zdzichu
 
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości