Tesoro Cibola i drobne żelazo

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

Tesoro Cibola i drobne żelazo

Postautor: betroze » czw lut 06, 2014 7:52 am

Witam ponownie i proszę o radę , kupiłem używaną cibolę .Wszystko jest OK , tylko nie widzi małych przedmiotów metalowych np.gwoździe śruby poniżej 3 cm długości , oczywiście dyskr.0 i przy samej sondzie , długie gwoździe sygnalizuje ale lepiej jak są na sztorc , monety sygnalizuje super i praktycznie wszystkie lekko powyżej 30 cm.Proszę o odpowiedz , czy to normalne, czy jest uszkodzony i ewentualnie przybliżony koszt naprawy.
Pozdrawiam Betroze
betroze
 
Posty: 3
Rejestracja: pt sty 10, 2014 10:04 am

Re: Tesoro Cibola i drobne żelazo

Postautor: ProScan » czw lut 06, 2014 11:31 am

O ile mnie pamięć nie myli, to jest to normalne, że w trybie dyskryminacji może nie łapać drobiazgów żelaznych (powinien w trybie namierzania).

Gwoździe na sztorc - podobnie (w trybie namierzania te na sztorc będą lepiej łapane niż na płasko).

Może koś się odezwie, kto ma to na co dzień. Dla mnie wygląda, że nie ma potrzeby naprawy, wobec czego przenoszę do innego działu.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Tesoro Cibola i drobne żelazo

Postautor: lechowiec » czw lut 06, 2014 10:03 pm

Dyskryminacja odkręcona na zero i nie łapie wszystkiego? Co to za dyskryminacja?
lechowiec
 
Posty: 269
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 10:12 pm

Re: Tesoro Cibola i drobne żelazo

Postautor: ProScan » czw lut 06, 2014 10:08 pm

Bardzo wiele wykrywaczy tak ma.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron