Kompatybilność sond Fisher F44

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

Kompatybilność sond Fisher F44

Postautor: ProScan » ndz sie 30, 2015 12:13 pm

Dostałem informację od klienta, że sondy Teknetics serii greckiej są kompatybilne z nowymi detektorami Fishera. Pasuje bez problemu do F44 - sprawdzone. Myślę że z F22/F11 będzie tak samo - aczkolwiek być może te prostsze modele mają wciskane wtyczki (a nie skręcane).

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Kompatybilność sond Fisher F44

Postautor: damiano » pn sie 31, 2015 7:49 am

Wszystkie sondy od F11/F22/F44 są również wymienne między sobą (mają wtyczkę "przykręcaną") i pracują bez problemu z Teknetics'ami z serii greckiej.
Posiadanie średniej półki detektorów Fisher/Teknetics daje teraz ogromne możliwości doboru sond wg upodobań za na prawdę niewielkie pieniądze, a jak mamy (lub życzliwi znajomi mają) w posiadaniu coś kompatybilnego to już w ogóle bajka (o ile nam użyczą ;) ).
damiano
 
Posty: 46
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:47 pm

Fisher F11 7``

Postautor: teutonicritter » ndz paź 04, 2015 9:58 pm

Czy wykrywacz Fisher F11 mający cewkę 7`(18 cm) poradzi sobie z większą cewką? Czy cewki innych wykrywaczy są kompabilne z cewkami Fishera(wtyk 5 bolcowy
dodatkowo skręcany).
teutonicritter
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz paź 04, 2015 9:37 pm

Re: Kompatybilność sond Fisher F44

Postautor: ProScan » ndz paź 04, 2015 10:45 pm

Odpowiedź powyżej.

:pa

proscan

PS
Osobom które kupują najtańszy wykrywacz i od razu chcą dokupić większa sondę, radzę jednak pomyśleć dwa razy (przed wyborem wykrywacza - wiem, już za późno).
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron