Zamienność sond White's Treasuremaster

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

Zamienność sond White's Treasuremaster

Postautor: Zapytanie_email » wt lut 16, 2016 10:42 pm

Mam wykrywacz
White's Treasuremaster ze zwykłą cewką koncentryczną, chciałbym dokupić sondę DD, ale nigdzie nie mogę znaleźć takowej.

Czy jest możliwiść dopasowania cewki od innego wykrywacza tej firmy? Słyszałem, że podobno pasuje od Prizm i Coinmaster, ale nie mam pewności.
Bardzo proszę o pomoc.
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Zamienność sond White's Treasuremaster

Postautor: ProScan » wt lut 16, 2016 10:44 pm

Witam,

Nie pomogę, bo nie wiem. Nie miałem dotąd styczności z tym detektorem. Najlepiej zapytać sprzedawcy, czy będzie pasować sonda z COINMASTER/PRIZM.

Może ktoś z czytających to forum wie?

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zamienność sond White's Treasuremaster

Postautor: fatboy » pn sty 02, 2017 8:23 am

Na jakimś amerykańskim forum czytałem,o ile dobrze zrozumiałem ,że jest znaczny spadek zasięgów,więc chyba nie pasują.
Mam treasurePro i zastanawiam się nad detechem ultimate13" ale w PL nigdzie jej nie ma.
http://md-arena.com/test-glubiny-whites ... sravnenie/
fatboy
 
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 13, 2014 7:59 am

Re: Zamienność sond White's Treasuremaster

Postautor: anRO » czw lut 23, 2017 10:04 am

Wystarczy wejść na strone dystrybutora wykrywaczy gdzie pisze jak byk ,,opcjonalnie sondy serii Prizm,Coinmaster.Dziecinnie proste zdobywanie informacji.
anRO
 
Posty: 63
Rejestracja: czw gru 08, 2005 6:39 pm
Lokalizacja: malopolska


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron