własnosci sondy Fisher f75

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

własnosci sondy Fisher f75

Postautor: fisher134 » śr sie 24, 2016 9:39 pm

Witam mam pytanie odnośnie strojenia cewki f75
Czy po strojenie cewki u was można chodzić z cewka po rosie albo moczyć w strumyku ?
A pytam ponieważ wyczytalem że te cewki nie lubią wilgoci słońca i wody czy to prawda ? Pozdrawiam wszystkich a jeśli ktoś wie coś na ten temat to proszę o jakąś odp?
fisher134
 
Posty: 4
Rejestracja: wt mar 29, 2016 12:40 pm

Re: Fisher f75 pytanie do pro scan

Postautor: ProScan » śr sie 24, 2016 9:59 pm

Mogę powiedzieć tyle, ze sondy F75 po wizycie u mnie są na pewno lepsze niż wyszły z fabryki (zarówno pod względem strojenia jak i szczelności).

A słońca żadne sondy nie lubią, bo temperatura nie jest obojętna dla materiałów z których są zrobione.

Jeśli sonda reaguje na wilgotną trawę (bo nie na wilgoć powietrza!) to znaczy, że jest wadliwa i żadne strojenie tego nie zmieni.

Czasami wysoka częstotliwość pracy powoduje ograniczenia w zastosowaniu F75. Ale to fizyka, a nie względy konstrukcyjne.

:pa

proscan

PS
Tytuł pytania zmieniam, bo 90% pytań na tym forum jest adresowana do mnie - po to to forum powstało, żebym odpowiadał publicznie, a nie emailowo.
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: własnosci sondy Fisher f75

Postautor: fisher134 » czw sie 25, 2016 4:43 am

No dziękuję bardzo za odpowiedź pozdrawiam
fisher134
 
Posty: 4
Rejestracja: wt mar 29, 2016 12:40 pm


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 9 gości

cron