Ustawienia Fishera CZ-5

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

Ustawienia Fishera CZ-5

Postautor: kocur » wt lis 08, 2005 10:01 am

Witam !

Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem tego sprżetu. Przesiadłem się na niego ze Smętka - więc jeszcze ni moge dojść do siebie. :D Zdaję sobie sprawę, że są to dwa różne wykrywacze i zasada działania jest zupełnie odmienna. Ja jednak nastawiam sie głównie na kolorową drobnicę ale militarką też nie pogardzę. OK moje pytanie sprowadza się do tego, że zauważyłem że na dyskryminacji łapie większą stal zakopaną głębiej. Jakich ustawień mogę użyć aby łapał mi np bagnet na 30 cm ? bo co do monetek to nie ma problemu... Jak to w ogóle działa - czy im płycej tym nie "widzi bardziej " ?

pozdrawiam !
kocur
 
Posty: 8
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 5:08 pm

Re: Ustawienia Fishera CZ-5

Postautor: kocur » czw lis 10, 2005 3:31 pm

Dzięki za lawinę postów - ale bez łachy. Poradziłem sobie sam.
Wziąłem pare blaszek różnych metali i pojechałem w teren sprawdzić.

Dziękuje i pozdrawiam - kocur ! :|
kocur
 
Posty: 8
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 5:08 pm

Re: Ustawienia Fishera CZ-5

Postautor: duff » pt lis 11, 2005 9:12 pm

witam,
chyba Pan Piotr pojechał na urlop :) Mój wątek też bez odpowiedzi jak narazie :D
pzdr
duff
 
Posty: 19
Rejestracja: śr paź 26, 2005 12:18 pm
Lokalizacja: znad Bzury

Re: Ustawienia Fishera CZ-5

Postautor: ProScan » ndz lis 13, 2005 2:24 pm

Odpowiadam w niedziele, bo cały tydzień byłem na delegacji.

Nie jestem wstanie odpowiadać na wszystkie pytania, a na pewno nie w dowolnie krótkim czasie. Metoda - "sprawdzę sam" jest najlepsza.

CZ jest wyjątkowo prostym do obsługi wykrywaczem. Moim zdaniem na bagnety należy włączyć funkcję AUTO TUNE i dobrze dostroić do gruntu. Tyle.

powodzenia

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Ustawienia Fishera CZ-5

Postautor: kocur » ndz lis 13, 2005 3:37 pm

Dzięki !

Rzeczywiście jest prosty w obsłudze. Już go w miare ogarnąłęm - pozdrawiam - kocur [/img]
kocur
 
Posty: 8
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 5:08 pm


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron