BLUE MAX Series Maxima 1500

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

BLUE MAX Series Maxima 1500

Postautor: golabpoznan » czw gru 06, 2007 10:08 pm

Mam pytanie. Cz ktoś używa sondy BM Maxima 1500 do White’s XLT? Czy widocznie wzrasta zasięg przy trybach z dyskryminacją? Czy tylko bardziej boli łapa od machania, i to jedyny efekt ;) Ostatnio przydarzyła mi się taka historia: sprawdziliśmy z kumplem okop za pomocą TM 808, wygarnęliśmy trzy całe pasy z klamrami CK. Były na głębokości około 40 cm, na pewno nie było to więcej niż 50. Wcześniej wielokrotnie przeszliśmy ten okop z XLT’ekami na zmodyfikowanych programach „monety i biżuteria. (Modyfikacja dotyczyła tylko dyskryminacji) ale nawet nie zamruczały, Kopiąc wszystkie sygnały z dwuantenowca w górach jest co robić:( i głównie wyciąga się saperki:( a klamry nie grzyby, co roku nie wyrastają nowe, powoli kończą się czasy kiedy wygarniało się klamry White’s em miedzy dołkami po gówniarzach z PI. Teraz wykrywacz z dobrą dyskryminacją ma każdy. Zostały tylko fanty na dnie okopów;) Mam nadzieje że nikt nie poczuje się urażony za tych „gówniarzy” moja pierwsza pikawa to było PI od Stasiaka z Wrocławia, miałem wtedy 16 lat :D
golabpoznan
 
Posty: 27
Rejestracja: czw gru 06, 2007 4:11 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: BLUE MAX Series Maxima 1500

Postautor: ProScan » czw gru 06, 2012 12:04 am

Sonda BM 1500 w moim odczuciu w ogóle nie nadaje się do machania. Raczej do pracy w trybie statycznym lub pseudo statycznym.

Na monety zasięg w ogóle nie wzrasta. Na klamry na pewno tak, ale nie mam pod ręką żadnych wyników pomiarów.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: BLUE MAX Series Maxima 1500

Postautor: Jagerek » ndz kwie 27, 2014 3:40 pm

Żeby nie zaśmiecać. Czy ta cewka będzie pasowała do White'sa 6000 DI PRO SL?

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... TQ:GB:1123
Jagerek
 
Posty: 74
Rejestracja: ndz lut 22, 2009 5:19 pm

Re: BLUE MAX Series Maxima 1500

Postautor: ProScan » ndz kwie 27, 2014 6:40 pm

"Whites Hotshot Coil For DFX / MXT"

Sondy do DFX/MXT nie są kompatybilne z serią BM.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości