Problem z rejestracją

Komentarze, wnioski, krytyka, sugestie, ogłoszenia, nowości

Problem z rejestracją

Postautor: ProScan » wt lut 12, 2008 12:12 pm

Witam,

Jeśli ktoś ma problem z zarejestrowaniem się, może to mieć związek z:
    Nie ma proscana pod internetem i nie może ręcznie zezwolić na rejestrację (wprowadzono ze względu na roboty spamujące);

    Ktoś popełnił błąd przy wprowadzaniu adresu email i nie dostał stosownego emaila

    Konto zostało usunięte np. ze względu na błąd email jw, albo ze względu na podejrzenia co do autentyczności użytkownika (np. dziwaczna nazwa użytkownika, egzotyczna domena itp).

W razie problemów proszę o bezpośredni email.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Problem z rejestracją

Postautor: Zapytanie_email » śr lip 02, 2008 4:07 pm

Witam serdecznie,

Chciałbym się zarejestrować na forum "PYTANIA I ODPOWIEDZI ProScan Serwis Wykrywaczy Metali", niestety przy próbie rejestracji otrzymuję komunikat:

"Ten adres email został wyrzucony z forum" (rejestruję się na adres [...] - i na pewno nigdy się nie rejestrowałem na żadnym forum związanym z wykrywaczami - dopiero od paru dni się nimi zainteresowałem).
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Problem z rejestracją

Postautor: ProScan » śr lip 02, 2008 8:50 pm

Witam,

To nie adres został odrzucony, a domena z której najwidoczniej rejestrowało się sporo robotów spamujących.

Czy pisze Pan z zagranicy?

Zdjąłem blokadę - proszę spróbować raz jeszcze, ewentualnie podać inny adres email.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Problem z rejestracją

Postautor: ProScan » sob lip 05, 2008 6:16 am

Trefny jest adres [email protected]

Po jego odblokowaniu znów pojawiły się z tego adresu martwe dusze.

Rozważam ponowne zablokowanie - proszę założyć sobie inne konto emailowe (nie na gmail).

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Zawartość witryny proscan.gliwice.pl oraz niniejszego forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron