problem z nowymi postami

Komentarze, wnioski, krytyka, sugestie, ogłoszenia, nowości

problem z nowymi postami

Postautor: warwick » śr kwie 16, 2008 9:40 am

Witam,
Panie Piotrze mam problem - od kilku dni nie pokazuje mi nowych postów na forum po kliknięciu "zobacz posty od ostatniej wizyty" mimo że po datach widać, że nowe posty były na forum pisane .... :(

wyświetla po prostu "Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów "

proszę o pomoc bo ciężko jest przeglądać wszystkie działy tym bardziej ze na forum jestem prawie codziennie

pozdrawiam Piotr - warwick
warwick
 
Posty: 117
Rejestracja: śr lis 02, 2005 10:54 am
Lokalizacja: Olsztyn

Re: problem z nowymi postami

Postautor: ProScan » śr kwie 16, 2008 9:53 am

Witam,

Dziwne - chętnie usłyszę czy u innych jest ten sam efekt. W skrypcie forum nie było żadnych zmian. Może to mieć związek z ustawieniami na Pana komputerze. Np. zablokowanie plików cookie, w których przechowywana jest informacja o dacie ostatniej wizyty (?).

U mnie w każdym razie funkcja działa dobrze.

Dziękuję za zainteresowanie. Mam nadzieję, że się wyjaśni.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: problem z nowymi postami

Postautor: warwick » czw kwie 17, 2008 10:26 am

witam,
faktycznie coś musiało być z mozillą bo po wpisaniu adresu www.proscan.gliwice.pl i po kliknięciu pytania i odpowiedzi i zalogowaniu się na forum nie miałem powiadomienia o nowych postach a po wpisaniu od razu całego adresu www.proscan.gliwice.pl/forum.php powiadomienia były

wyczyściłem wszystkie cookie i teraz wszystko jest ok

pozdr.warwick
warwick
 
Posty: 117
Rejestracja: śr lis 02, 2005 10:54 am
Lokalizacja: Olsztyn


Wróć do Zawartość witryny proscan.gliwice.pl oraz niniejszego forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron