Problem z logowaniem

Komentarze, wnioski, krytyka, sugestie, ogłoszenia, nowości

Re: Problem z logowaniem

Postautor: garret » ndz mar 29, 2009 9:58 pm

probowalem odzyskac haslo ale jak wpisalem kod potwierdzajacy kilka razy mi wyskoczylo powiadomienie ze zle wpisalem ten kod, i dlatego zalozylem nowe konto ;d Chociarz i tak wolalbym na moim starym koncie sie logowac,
garret
 
Posty: 6
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 9:04 pm

Re: Problem z logowaniem

Postautor: garret » ndz mar 29, 2009 9:59 pm

jesli to nie dzial do pisnia moich postow , to poprosze o przeniesienie go w odpowiednie miesjce, dzieki proscanie
garret
 
Posty: 6
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 9:04 pm

Re: Problem z logowaniem

Postautor: ProScan » ndz mar 29, 2009 10:03 pm

Proszę o email z nazwą "starego" nicka - załatwimy ten problem.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Problem z logowaniem

Postautor: garret » ndz mar 29, 2009 10:08 pm

stary moj nick- garret , email: usuwam - uwaga na spamerów , acha, przy probie odzyskania hasla byl komunikat ze dane lub login sa nieaktywne lub cos podobnego
garret
 
Posty: 6
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 9:04 pm

Re: Problem z logowaniem

Postautor: garret » ndz mar 29, 2009 10:17 pm

w moich postach na tamtym koncie pisalem o wyjasnienie m.in bo kupilem akumulatorki paluszki i nie pokazywalo naladowania baterii ile jest w ace 250 i drugi moj post byl o cewke, bo przy przemiataniu dawala pojedyncze sygnaly, a chyba pisales proscanie ze mozliwe ze byla peknieta cewka od spodu i wilgoc sie dostawala, posty moje dotyczyly glownie ACE 250 ;d
garret
 
Posty: 6
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 9:04 pm

Re: Problem z logowaniem

Postautor: ProScan » ndz mar 29, 2009 10:18 pm

Użytkownika garret nie mogło być, skoro dało założyć się identyczny. Email można sobei zmienić w profilu.

Nie przypominam sobie by jakiś garret mi się naraził bym go miał usuwać (usuwam tylko ewidentnie spamerskie konta, albo podwójne). Nawet zbanowane konta pozostają, by każdy mógł poczytać za co dostały po baniaku.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Zawartość witryny proscan.gliwice.pl oraz niniejszego forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość