Czy dealer może na tym forum...

Komentarze, wnioski, krytyka, sugestie, ogłoszenia, nowości

Czy dealer może na tym forum...

Postautor: Denar » czw paź 13, 2005 5:52 pm

pisać to co myśli, tym bardziej, że jest przede wszystkim doświadczonym poszukiwaczem, spędzającym kilka dni w tygodniu na poszukiwaniach? Na innych forum nazywa się to kryptoreklamą i wymyślili ten termin ci, którzy bezkarnie uczestniczą w reklamie jedynie słusznych produktów.
Jeżeli odpowiedź będzie negatywna to się dostosuję, ale marzy mi się nieskrępowana możliwość wypowiedzi.
Denar
Sprzedawca
 
Posty: 4
Rejestracja: pn paź 10, 2005 5:43 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Czy dealer może na tym forum...

Postautor: ProScan » czw paź 13, 2005 7:49 pm

Panie Andrzeju,

Można pisać co się chce, pod warunkiem, że NIE obraża się królowej brytyjskiej i proscana oraz firm i ludzi z którymi współpracuje. Jest to forum absolutnie komercyjne - głównym celem jest promocja działalności firmy ProScan - nie ukrywam tego.

Kryptoreklamy*) i czarnego PR-u nie będę tolerował. Jeśli Denar napisze, że najlepsze na świecie są wykrywacze Tesoro to ma do tego prawo, bo Denara wszyscy znają. Pomyślę też o jakimś "znakowaniu" ludzi, którzy zajmują się komercyjnie wykrywaczami.

Planuję także wklejenie linków do stron dealerów sprzętu zachodniego.

To forum nie ma zastępować innych. Chcę żeby było inne. Ma to być forum stricte techniczne, na którym ludzie mają zdobyć konkretne informacje i porady. Na pogaduchy i polemiki zapraszam na inne fora.

Opinie osobiste można wygłaszać w dziale "co kupić", bo nie sposób znaleźć 100% obiektywnej miary przy zakupie wykrywacza. W innych działach apeluję o same konkrety. Zawsze proszę o powściągliwość w formułowaniu wszelkich opinii.

Opinie anonimowe (tzn. jakaś ostra wypowiedź "nieznajomego"), niekonkretne, emocjonalne (na plus i na minus) i nierzetelne będą usuwane. Pyskówki też będą kasowane.

Sam zresztą nie wiem jak tego typu forum się sprawdzi. Pożyjemy - zobaczymy. Mam nadzieję, że nie będę musiał zbyt często interweniować, bo szkoda mi czasu.

:pa

proscan

Dodane:
Wkrótce opracuję bardziej szczegółowe zasady - żeby było wiadomo co i jak - i zamieszczę w dziale komunikaty.

*) Przez kryptoreklamę rozumiem wypowiedzi osób udających, że są obiektywne (UWAGA - ja jestem subiektywny, chociaż staram się być maksymalnie obiektywny. Zresztą na tym forum wszystko mi wolno. Nareszcie ! O:) ).

Producenci i delarzy mogą zachwalać swój sprzęt ile wlezie, ale dobrzeby było, gdyby pisząc, dodali kim są.
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Czy dealer może na tym forum...

Postautor: ProScan » wt gru 20, 2005 9:06 pm

post scriptum

dla przykładu, jak wygląda czarny PR, hipokryzja i brudna walka z konkurencją, przytaczam (usunięty z forum) fragment dyskusji z udziałem Denara:

kliknij jeśli nie brzydzisz się paskudztwa

[-X

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Zawartość witryny proscan.gliwice.pl oraz niniejszego forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość