Zamykane wątki

Komentarze, wnioski, krytyka, sugestie, ogłoszenia, nowości

Zamykane wątki

Postautor: ProScan » sob sty 30, 2010 12:37 am

Proszę tutaj o sugestie, które wątki zostały przedwcześnie zamknięte, bo niektórzy na innych forach żalą się, że proscan zamyka (w domyśle niewygodne dla siebie) wątki.

Ja tylko tytułem wstępu wyjaśniam przyczyny zamykania wątków (jak dotąd było ich raptem kilka):

Kategoria 1.
    Nowy wątek, który dotyczy tego samego, co już było omawiane (zakładający nie użył wyszukiwarki);

Kategoria 2.
    Wątek uległ wyczerpaniu - dyskutanci wypowiedzieli się i zaczęli kręcić się w kółko lub zaczynała się niebezpieczna dla jakości forum eskalacja emocji.

Kategoria 3.
    Wątek nie dotyczy tego czym powinno zajmować się niniejsze forum.

Kategoria 4.
    Zabezpieczenie przed usuwaniem wpisów przez osoby, które się obraziły, albo miały inne powody - co w sposób oczywisty wypatrzało sens wypowiedzi innych dyskutantów.


Tak więc - czekam na propozycje, który wątek "odwiesić"
Zawsze aktualne!

:pa

proscan

PS
Na marginesie - raz usunąłem cały watek, gdy mi nerwu puściły jak ktoś uporczywie domagał się informacji, której nie chciałem udzielić (nie mam obowiązku pisania wszystkiego co wiem, zgodnie z mottem regulaminu).
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Wróć do Zawartość witryny proscan.gliwice.pl oraz niniejszego forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron