reklama Geoscana na Odkrywcy

Komentarze, wnioski, krytyka, sugestie, ogłoszenia, nowości

reklama Geoscana na Odkrywcy

Postautor: anRO » ndz lut 25, 2007 3:48 pm

Witam
Mam pytanie czy to Pan teraz produkuje Geoscana,bo po kliknięciu na baner Geoscana na forum Odkrywcy wyskakuje strona firmowa Proscan.
Pozdrawiam
anRO
 
Posty: 63
Rejestracja: czw gru 08, 2005 6:39 pm
Lokalizacja: malopolska

Re: reklama Geoscana na Odkrywcy

Postautor: ProScan » ndz lut 25, 2007 6:13 pm

#-o

Nie mam nic wspólnego z (i tak nieistniejącym) Geoscanem =;

Nie wiem jak się to stało.

Mogę się domyślać, że właściciel domeny http://www.geoscan.glt.pl/ założył przekierowanie na moją stronę - tylko on był to w stanie zrobić.

Po co to zrobił - także nie wiem.

Czy zrobił to z miłości do mnie, czy wręcz przeciwnie - sam nie wiem jak mam to rozumieć :-k

Dzięki za zwrócenie uwagi. Nawet nie wiem komu mam to zgłosić - bo Odkrywca przekierowuje na właściwy adres - tylko że adres jest teraz podpięty pod nie tą stronę.

:pa

proscan

PS
Geoscan przekształcił się w Geodetektor. Chyba jakaś kłótnia w rodzinie, gdyż prowadzili ją dwaj bracia, o ile dobrze wiem. Być może jestem jakimś pionkiem w tej rozgrywce.
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: reklama Geoscana na Odkrywcy

Postautor: ProScan » sob sie 25, 2007 5:54 pm

ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: reklama Geoscana na Odkrywcy

Postautor: Zapytanie_email » czw wrz 27, 2007 9:57 pm

witam, sprawa jest taka, ze ok. 3 lata temu kupilem wykrywacz Pulser-1 poprzez strone www.geoscan.glt.pl, mam pytanie czy to jest ta sama firma co teraz, ponieważ bylbym zainteresowany kupnem nowej sondy do tego wykrywacza (ewentualnie naprawa starej) ponieważ mam z nia ciagle problemy.. no i jezeli tak to jaka bylaby cena?
Pozdrawiam, P.L.
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: reklama Geoscana na Odkrywcy

Postautor: ProScan » czw wrz 27, 2007 10:04 pm

Witam,

Wyjaśnienie powyżej.

Wyroby (i metody działania) pseudo producentów, z nazwijmy to grupy południowo wschodniej, to ostatnie chamstwo i dziadostwo.

Ja jako znany pożeracz i krytykant polskich producentów pozwolę sobie wyrazić głębokie ubolewanie, że dał się Pan nabrać (oszukać?) i kupił Pan to czego nazwy nie wymienię.

Jeśli zamierza Pan nadal coś dokupować do tego czego nazwy nie wymienię, to moje ubolewanie jest jeszcze większe. A mówią że mądry Polak po szkodzie.

#-o

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: reklama Geoscana na Odkrywcy

Postautor: ProScan » sob lis 10, 2007 5:59 pm

Mimo mojej interwencji u adminów domeny glt, oszukani klienci firmy Geoscan nadal są kierowani do mnie.

Zanim więc kupisz wykrywacz z grupy puławskiej - puknij się dwa razy w czoło...

... bo potem pozostanie Ci tylko walenie głową w ścianę z bezsilności.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Zawartość witryny proscan.gliwice.pl oraz niniejszego forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość