Zalążek regulaminu

Komentarze, wnioski, krytyka, sugestie, ogłoszenia, nowości

Zalążek regulaminu

Postautor: ProScan » czw wrz 06, 2007 10:59 pm

Klecę jakiś regulamin, żeby było na co się powołać w razie draki.

Na razie jest tyle:

Preambuła:

I. "Forum" PYTANIA i ODPOWIEDZI powstało po to, by ułatwić firmie ProScan kontakt z dotychczasowymi i potencjalnymi klientami.

II. "Forum" zawiera treści komercyjne, ale nie służy do wciskania czegokolwiek komukolwiek.

III. "Forum" jest środkiem do promowania działalności firmy ProScan. Nie jest natomiast narzędziem "lansu" osoby właściciela, ani innych osób.

a teraz regulamin:

1. Na "Forum" poruszamy jedynie kwestie związane z wykrywaczami metalu i ogólnie rozumianym sprzętem detekcyjnym, a w szczególności z ich naprawami, eksploatacją, budową, zasadą działania, zakupem itp.

2. Na "Forum" obowiązują ogólne zasady dobrego wychowania. Użytkownicy forum dokładają wszelkich starań by używać języka polskiego (nie koniecznie literackiego, ale koniecznie na poziomie ludzi średnio kulturalnych i z solidnym wykształceniem podstawowym).

3. Na "Forum" można oceniać i krytykować (osoby i urządzenia), byleby tylko nie naruszyć pkt. 2.

4. Właściciel "Forum" rezerwuje sobie prawo do kasowania (w części bądź w całości) wpisów, które nie dotyczą pkt.1 lub są niezgodne z duchem i literą preambuły.

chyba wystarczy.

:)

proscan


PS
Czy motto może być na końcu?

U mnie tak :)

A więc:

"Głupi mówi co wie, a mądry wie co mówi".

Dedykuję tym, którzy domagają się ode mnie bym mówił wszystko co wiem (nie po to powstało forum - patrz preambuła).
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Wróć do Zawartość witryny proscan.gliwice.pl oraz niniejszego forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron