Wysięgnik od Armanda

Wszystkie kwestie, ale które nie mieszczą się w żadnym z innych działów

Wysięgnik od Armanda

Postautor: ProScan » ndz mar 02, 2008 2:19 pm

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=322133029

Jeśli kolega Armand poda link do zdjęcia na swoim serwerze, to nie widzę problemu by tutaj znalazło się odpowienie zdjęcie z opisem.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wysięgnik od Armanda

Postautor: Armand » pt maja 02, 2008 10:22 am

Obrazek

Obrazek

Kliknij na fotki.

Oferujemy kompletną rurkę nośną do wykrywaczy metali. Rurka taka jak w wykrywaczach metali firmy ARMAND, czyli najlepsza polska rurka do wykrywacza. Dodatkowo w komplecie dołączone są 2 kątowniki do przyklejenia ich do sondy, 2 szt podkładek z białego tworzywa do stabilnego zamocowania sterownika wykrywacza oraz 2 szt śrub M4, nakrętek i podkładek do zamocowania sterownika. Rozstaw śrub sterownika 80 mm. Rurka może służyć do samodzielnych konstrukcji wykrywaczy jak również na prace dyplomowe w technikach i na studiach inżynierskich. Proszę oglądać inne nasze aukcje, tam zamieszczone są fotografie rurki w wykrywaczach: Dominator, Prospector, Prospector England, Penetrator i Discoverer. Na naszych aukcjach można zakupić również pokrowiec do wykrywaczy metali pasujący do tej rurki. Koszt samej rurki, bez kątowników, podkładek z tworzywa i śrub to 150 zł.
Koszt rurki ze wszystkimi, wymienionymi wcześniej elementami dodatkowymi to 170 zł.
Przedstawione wykonanie rurki nośnej nie ustępuje w niczym wykonaniu rurek przez renomowane firmy zachodnie.
Podziękowania dla Proscana za udostępnienie forum do prezentacji rurki.
Armand
Producent
 
Posty: 139
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:16 pm
Lokalizacja: Komorów

Re: Wysięgnik od Armanda

Postautor: ProScan » pt maja 02, 2008 8:58 pm

Podziękowania dla Proscana za udostępnienie forum do prezentacji rurki.


Nie ma sprawy - zrobiłem to z myślą o nieszczęśnikach, konstruktorach, którzy dotad byli skazani na kule inwalidzkie, a nie po to by promować firmę Armand.

Z tego też powodu wybieliłem w tekście wstawki stricte reklamowe, które były nadużyciem mojej gościnności tutaj. Następnym razem nie wybielę, tylko usunę.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wysięgnik od Armanda

Postautor: Armand » pt maja 02, 2008 10:10 pm

Dzięki, nie mam nic przeciwko wybieleniu lub usunięciu, oprócz ostatniego zdania tekst jest przepisany z Allegro. Moim celem nie było nadużycie, dziękuję za gościnność. Zawsze uważałem, że dobry elektronik wykona układ elektroniczny, a elementy mechaniczne już go nie interesują. To jest właśnie propozycja dla dobrych elektroników:) Z drugiej strony, każda płytka potrzebuje ciekawej, estetycznej oprawy mechanicznej.
Nie byłbym sobą, gdybym nie zapytał, czy ostatnie wybielenie jest nieprawdziwe?
Armand
Producent
 
Posty: 139
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:16 pm
Lokalizacja: Komorów

Re: Wysięgnik od Armanda

Postautor: ProScan » pt maja 02, 2008 10:29 pm

tekst jest przepisany z Allegro.


No właśnie, a tutaj nie allegro.

dobry elektronik wykona układ elektroniczny, a elementy mechaniczne już go nie interesują. To jest właśnie propozycja dla dobrych elektroników


Ja to rozumiem - dla konstruktoa amatora mechanika jest dużą barierą - stąd z włąsnej inicjatywy zamieściłem tą informację.

czy ostatnie wybielenie jest nieprawdziwe?


A skąd ja moge wiedzieć ? Nie widziałem. Mogę jedynie przypuszczać, że nie, ale nie chce mi się dywagować.

Gdyby nie było napisane w tonie katerogrycznym "że nie ustępuje w niczym", to pewnie był nie wybielał - a tak, jako slogan marketingowy nadaje sie tylko do kosza, a nie do działu technicznego.

Tak jak powiedziałem - prosze nie nadużywac. Można było poświęcić kilka minut czasu na przeredagowanie tekstu reklamowego z allegro.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Konstrukcje samodzielne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron